0
naturalus maisto papildai

Joniniai 72+ mineralai „CONCENTRACE“ – 118 ML

38.99

Product Description

Kaina galioja perkant internetu.

Maisto papildas

Grynasis kiekis:118ml

Sudedamosios dalys:  ConcenTrace®  mineralų kompleksas.

ConcenTrace joniniai mineralai – tai daugiau nei 72 natūraliai susidarančių joninių mikroelementų kompleksas, išgaunamas pagal ConcenFlo technologiją (patentuotas natūralus garinimas) iš Didžiojo Druskos ežero Jutos valstijoje. Sudėtyje – daugiau nei 72 joniniai mineralai. Dėl joninės mineralų formos patenka tiesiai į organizmo ląsteles. Itin koncentruotas ir subalansuotas beveik identiškai žmogaus kraujo plazmai. Aukščiausios kokybės – saugus ir patikimas.

Sveikata svarbiausia!

  • Be gliutenų ir kitų priemaišų.
  • Sausa liekana natūralūs mineralų kristalai.
  • Atliktas klinikinis tyrimas su sąnario kremzlės audinio regeneracija 38 metų vyrui. (6mėn. vartojimo kursas)
  • 100% iš natūralios gamtos maisto papildas.
  • 100% įsisavinamas.
  • Rekomenduojama 5-10 lašų į 1-2L vandens. Maksimali dozė iki 40 lašų per dieną.

    * Šio produkto Jums užteks nuo 56 iki 112 dienų.

Siuntimas nuo 50 eurų nemokamas

 

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Liko 13

ConcenTrace® Mikroelementų lašai yra visiškai natūralus produktas, pagamintas pagal ConcenFlo™ technologiją, mūsų patentuoto natūralaus garinimo būdu. ConcenTrace® sudėtyje yra daugiau nei 72 natūraliai susidarantys joniniai mikroelementai gaunami iš Didžiojo Druskų ežero, pašalinant 99% natrio.

Kaip gaminamas ConcenTrace®?

Iš tikrųjų mes ConcenTrace® negaminame. Tai nuostabus daugiau nei 72 natūraliai susidarančių joninių mikroelementų kompleksas sukurtas pačios motulės Gamtos. Tūkstančius metų kiekviena dygstanti sėkla ir į dangų besistiebiantis medis padėjo išgauti mineralus traukiant juos iš dirvožemio į paviršių, kur jie nesunkiai išplaunami. Tačiau jie niekur nedingsta ir toliau keliauja į upes ir upelius kuriais teka į vandenynus ir jūras tokias kaip Didysis druskų ežeras Jutos valstijoje, JAV. Šis ežeras unikalus tuo, jog neturi ištakų ir yra laikomas vidine jūra. Būtent todėl Didysis druskų ežeras yra prisotintas mineralų. kurie kaupėsi čia tūkstančius metų.


Ar produktas saugus?

Be GMO-ConcenTrace® sudėtis yra patikrinta ir patvirtinta kaip atitinkanti produktų be GMO standartus, o tai reiškia, kad atliekami griežta tvarka nustatyti procesai (segregacija, atsekamumas, padedantys išvengti užteršimo) padedantys išvengti genetiškai modifikuotų organizmų (GMO).
Patvritintas kaip saugus produktas (angl. GRAS – Generally Recognised as Safe)-ConcenTrace® yra grynas ir natūralus, todėl buvo pripažintas saugiu ir tinkamu maistui ir gėrimams. Pagal maisto ir vaistų administracijos (angl. FDA – Food and drug administration) taisykles saugaus produkto statusas suteikiamas po to kuomet nepriklausomų ekspertų grupė atlieka nuodugnius tyrimus, kad galėtų įvertinti maistinių ingredientų saugumą. Tam, kad gautų saugaus produkto patvirtinimą ConcenTrace produktui kompanija TMR papildų gamintojai išsirinko nepriklausomų ekspertų grupę iš AIBMR Life Sciences Inc. (Puyallup miestas, Vašingtono valstija) korporacijos, dėl jų patirties, žinių ir praktikos saugaus produkto patvirtinimo srityje. Ekspertų grupei priklauso gydytojai ir du daktaro laipsnį turintys toksikologai, kurie bendrai turi 83 metų patirtį toksikologijoje ir yra dirbę vadovais Maisto ir vaistų administracijoje (FDA).
Patvirtintas Halal (tinkamas islamo religijai)-ConcenTrace® produktas buvo sertifikuotas Islamo maisto ir mitybos tarybos Amerikoje (angl. IFANCA).
Kosher (košerinis ženklas)- ConcenTrace® taip pat pripažintas Kalifornijos Rabinų tarybos (angl. RCC – The Rabbinical Council of California) kaip košerinis produktas.
Tinkamas veganams produktas – Amerikos vegetarų asociacija pripažino ConcenTrace® kaip produktą tinkamą vegetarų mitybai.
Visiškai natūralus gyvųjų mineralų produktas.

Kaip minėjome ConcenTrace® yra išgaunamas tiesiogiai iš natūralių šaltinių, kurie formavosi tūkstančius metų. Per šiuos metus mineralai skilo ir įgavo pačią natūraliausią savo būseną ir tapo natūraliai įelektrintais, gyvais, biologiškai aktyviais mineralais, kurie tirpsta vandenyje. Be to šio tirpalo koncentracija yra lygiai tokia pati kaip ir sveiko žmogaus organizmo skysčių, be sintetiniu būdu pagamintų priedų ar kenksmingų sunkiųjų metalų.

Joniniams ConcenTrace® mineralams taip pat būdinga savybė palaikyti ir netgi pagerinti pH balansą organizme. Labai svarbu palaikyti organizmo rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, nes rūgšti terpė tampa puikia dirva ligoms veistis. ConcenTrace® yra toks svarbus žmogaus sveikatai, kad šią formulę galite rasti kiekviename iš mūsų kokybiškų produktų. Šis produktas yra puikus būdas papildyti savo kūną visais tinkamam ir efektyviam organizmo darbui reikalingais elementais.

 

Vartojimo pasiūlymai

Šis produktas yra visiškai natūralus, itin koncentruotas, be konservantu, skonio stipriklių ar saldiklių ir turi labai stiprų skonį. rekomenduojame jį maišyti su sultimis ar maistu ir dalinti rekomenduojamą paros dozę į porcijas, kad nejustumėte stipraus mineralų skonio. Pradėkite pratintis prie rėžimo vartodami 10 lašų tris dienas iš eilės. Vėliau kasdien didinkite dozę ½ arbatinio šaukštelio (40lašų) kartą ar du dienoje. vaikams nuo 2 iki 3 metų: vartoti 1 lašą 2,2kg kūno svorio. Rekomendacijos galioja įprastai ar mitybai be druskos. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Rekomendacijos mineralų atstatymui vandenyje

Pagerinkite distiliuoto, atvirkštinio osmoso, ar išgryninto vandens skonį. įlašinkite 20-40 lašų į ~4l vandens (2-4 lašai stiklinei). Vandens skonis būna ne ką prastesnis nei brangaus mineralinio vandens, o sudėtis papildoma pilnu, subalansuotu mažo druskingumo mineralų ir mikroelementų spektru. Lašinant 20 lašų į ~4l vandens, 227 g. tirpalo gali atstatyti daugiau nei 700l vandens mineralizaciją.

 

ConcenfloHalalcGMPnaturalAVAakaKosher

Maisitnės medžiagos

40 lašų

RMV, %*

Magnis (iš ConcenTrace®)

250 mg

66,6  %

Chloridas (iš ConcenTrace®)

650  mg

 81 %

Natris (iš ConcenTrace®)

5 mg

**

Kalis (iš ConcenTrace®)

3 mg

0,15 %

Sulfatas (iš ConcenTrace®)

40 mg

**

Litis (iš ConcenTrace®)

1,5 mg

**

Boras (iš  ConcenTrace®)

1 mg

**

 

Spauskite ant nuotraukos žemiau. Pateikta detali mineralų sudėtis:

Screen Shot 2017-08-28 at 15.58.29

Vartojimas: suaugusiems pradedant vartoti pirmas 3 dienas gerti po 10 lašų vieną kart dienoje, toliau kas dieną didinti dozę po 10 lašų kol pasieksite 40 lašų dienos dozę, kurią galite suvartoti per vieną kartą ar du kartus per dieną. Vaikams nuo 3 metų vartoti po 1 lašą kiekvienam 2,3 kg kūno svorio. Produktas be jokių priedų, todėl rekomenduojame naudoti kartu su sultimis arba vandeniu, kad nuslopinti specifinį mineralų skonį. Įspėjimai: neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartokite, jei esate alergiški bet kuriai produkto sudedamajai medžiagai. Galima nedidelė kristalizacija, bet ji neįtakoja maisto papildo kokybės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Atidarius buteliuką nelaikyti šaldytuve. Gamintojas: Trace Minerals Research, 1996 W. 3300 S., Ogden, Utah 84401, Jungtinės Amerikos Valstijos. Platintojas: UAB Natura medica, S. Banaičio g.21,LT-47269,Kaunas, Lietuva Kilmės šalis: JAV. Partijos Nr.: žr. ant buteliuko Geriausias iki... (pabaigos): žr. ant ant buteliuko

Užduokite klausimą

Sutinku su privatumo politika