0
Akcija!
biorez_be kaspinu

NM2-Global Diagnostics Vitatec analizė + tyrimas + terapija + sveikatinimo planas

200.00 150.00

Product Description

Dirbame su Šveicarų kompanijos Vitatec (Vitafield) įrenginiu Global Diagnostics. (tik Vilniuje ir Kaune)
Siūlome kūno sistemų analizės tyrimą su terapiją + biorezonansinį tyrimą su sveikatinimo planu.
Paketą sudaro:

 1. Tyrimas su įrenginiais, kurie leidžia kūną išnagrinėti labai detaliai. (Dirbame ir su sportininkais)
 2. Terapija po tyrimų atsižvelgiant kur labiausiai reikia pagalbos organizmui ir ląstelėms. (iki 30min.) 
 3. Sudaromas labai detalus sveikatinimo planas 3-12mėn. laikotarpiui priklausomai nuo organizmo būklės ir simptomatikos. 

Trukmė: 2val.

Specialistė- Rosita Basevičienė: 
Įgijusi tradicinės medicinos, kinų bei kineziologijos medicinos žinias tyrimo metu atsakys į Jūsų klausimus. Padės suvokti organizmo situaciją ir sudarys individualų sveikatinimo planą atsižvelgiant į jūsų organizmo būklę bei sudarys terapijos programą. Mūsų specialistė remiasi tradicinės ir holistinės medicinos patirtimi. Vadovaujasi holistiniu
 požiūriu ir šiltu bendravimu. 

„Global Diagnostics“  – tiriamos sritys bei atliekamos analizės:

 • Mineralų ir vitaminų tyrimas – nustatomas esamas spektras organizme, įvardinami nuokrypiai;
 • Organų tyrimas – susilpnėjusių organų ir organų sistemų nustatymas;
 • Ląstelių energijos lygio bei blokuojamų organizmo sistemų nustatymas;
 • Toksinų, pH, hormonų lygio nustatymo tyrimas;
 • Alergenų tyrimas;
 • Bakterijų, virusų, parazitų ir laisvųjų radikalų kiekio įvardinimas;
 • Imuninės sistemos bei uždegiminių procesų organizme nustatymas;
 • Kaulų, dantų ir raumenų būklės įvertinimas;
 • Limfos ir kraujotakos būsenos ištyrimas;
 • Nervų sistemos bei streso lygio nustatymas;
 • Meridianų energijos būklės įvertinimas;
 • Autoimuninių ar lėtinių procesų užuomazgų ištyrimas;
 • Silpnų organizmo vietų nustatymas.
 • Virškinimo, nervų, kraujotakos, kvėpavimo takų sistemų veikla;
 • Endokrininė sistema;
 • Ginekologija/ urologija;
 • Kaulų sistema;
 • Parazitai organizme ir daugiau sričių.

„Global Diagnostics“ terapija, galinti skleisti nuo 1 hz iki 1 ghz aukšto dažnio bangas gali padėti:

 • Sumažinti virusų, bakterijų, parazitų bei laisvųjų radikalų daromą neigiamą įtaką organizmui;
 • Išlaisvinti blokuojamą energiją organuose arba tarpląstelinėse terpėse, skatinant atstatyti arba pagerinti organų veiklą;
 • Atstatyti natūralų ląstelių energijos lygį;
 • Skatinti organizmo mineralų bei vitaminų įsisavinimą;
 • Stimuliuoti kraujotakos ir limfos veiklą.

Global diagnostics biorezonansas, per 12 minučių nuskenuojantis net 612 objektų organizme, sudarys bendrą kūno lauko vaizdą bei pateiks plataus spektro informaciją apie visų organų veiklą, toksinų bei pH lygį ir dar daugiau. 

Registracija:
Tel.nr. +370 616 700 65 (Rosita)

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Žemo dažnio ir intensyvumo elektroterapijos veiksmingumas gydant su krūties vėžiu susijusią limfedemą: kryžminis atsitiktinių imčių tyrimas

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3573682/

Tyrimo metu padaryta išvada, kad žemo dažnio ir intensyvumo elektroterapija stimuliuoja limfos tekėjimą bei suaktyvina galūnių limfmazgius.

Be to, taikant žemo dažnio ir intensyvumo elektroterapiją buvo pastebėtas didesnis skausmo sumažėjimas nei taikant rankinį limfodrenažą.   

Gydymas elektromagnetiniais laukais gali būti naudingas pacientams, patirintiems lėtinį apatinės nugaros dalies skausmą, susijusį su degeneracine disko liga.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5138007/?fbclid=IwAR0z5tGmqzsAugl_vRMXToN4tb3LvjRSmvVjBlSa4udFnLN1LIDnpkUTPgE

Rezultatai:

Naudojant elektroterapiją buvo pastebėtas apatinės nugaros dalies skausmo sumažėjimas, bendras fizinės sveikatos pagerėjimas, bendras žmogaus funkcionavimo pagerėjimas bei kūno skausmo sumažėjimas.

Kategorija: .

Tyrimo eiga:

1 etapas - Procedūra yra atliekama pacientui gulint. Prie kojų (pėdų) priklijuojami elektrodai (davikliai), kurie skenuoja organų ir sistemų skleidžiamus dažnius. Biorezonanso tyrimas trunka apie 12 minučių per kurias, sistema į organizmą siunčia didelį kiekį impulsų ir išmatuoja organizmo reakciją į juos. Gautus rezultatus bei duomenis sistema pateikia sveikatos specialistui. Šis kūnui nepavojingas viso organizmo tyrimas efektyvus ir patogus būdas gauti nuodugnią informaciją apie sveikatos būklę

2 etapas - biorezonanso tyrimas su antruoju mūsų įmonės įrenginiu. 

3 etapas - analizuojami rezultatai, sukuriama reikiama terapijos programa.

4 etapas - sudaromas labai detalus sveikatinimo planas 3-12mėn. laikotarpiui. 

Padėsime suprasti ir paaiškinsime, kodėl jaučiatės blogai arba užtikrinsime tinkamą profilaktiką. 

Rezultatų Analizė
Prieš pradedant tyrimą, sveikatos specialistas į sistemą suveda paciento amžių bei lytį. Šiuos duomenis aparatas naudoja viso skenavimo metu - įvairūs parametrai yra lyginami remiantis realiais paciento duomenimis. Tai leidžia išryškinti svarbius energijos pakitimus bei organizmo svyravimus organizme. Taip pat atėjus antrą kartą aparatas seks jūsų duomenis ir išskirs dar daugiau tiriamųjų organizmo sričių. Detaliausias rezultatas pasiekiamas po 3-4 tyrimų. ( aktualu ypač siekiant įveikti automimuninės ar kitų sunkių ligų priežastis)

Biorezonansinis tyrimas - Pasiruošimas
Dieną prieš rekomenduojama išgerti 2L gryno vandens (arbata, kava, gazuotas vanduo - netinka). Viso organizmo tyrimas nereikalauja atvykti nevalgius, jos metu nereikia nusirengti. Tačiau jūsų kojos (kulnai) neturi būti uždengti, o jei dėvite pėdkelnes ar kojines – jas reikės nuimti.

Patarimai:

 • Rekomenduojame nenaudoti kūno kremo ar kitų kosmetikos priemonių vidinėje kulno dalyje, tai gali turėti įtakos elektrodų prisitvirtinimui.
 • Prieš procedūrą išgerkite stiklinę negazuoto vandens.
 • Jei atvykę į procedūrą jaučiatės pavargę, ilgą laiko tarpą negėrę ar nevalgę - prašome apie tai informuoti sveikatos specialistą. 

Veiksmai Po Atlikto Tyrimo
Po procedūros rekomenduojama išgerti 1-2 stiklines negazuoto vandens. Taip pat itin svarbu laikytis sveikatos specialisto rekomendacijų. Iškart po tyrimo venkite fizinio aktyvumo bei alkoholio, kadangi abu veiksniai naudoja organizmo energiją. Stenkitės pabūti ramiai ir leisti organizmui susinormalizuoti po patirtos impulsų stimuliacijos.

 

Rizikos
Biorezonansinis tyrimas yra priskiriamas itin žemai rizikos kategorijai. Skleidžiami impulsai yra itin harmoningi, nesukelia įtampos ar dirginimo, todėl yra nepavojingi.
Apsidrausdami, turėtumėte informuoti sveikatos specialistą dėl išskirtinių faktorių, kaip nėštumas, širdies ligos, lėtinės ar onkologinės ligos, jautrumo tam tikrom medžiagom, implantų ar stimuliatorių

Biorezonansinė diagnostika — tai išsamus organizmo ir atskirų jo sistemų bei audinių tyrimas, kai pakitimai fiksuojami ne tik ląsteliniame lygmenyje, bet ir chromosomose bei DNR struktūroje. Ši diagnostika padeda nustatyti ne tik pažengusias ligas, polinkį sirgti konkrečiomis ligomis, bet ir susirgimą ankstyvojoje stadijoje, kai organizme dar nėra išreikštų organinių pakitimų.

Tyrimo tikslumas - 99,98%

Sveikata yra bene svarbiausias žmogaus turimas turtas, galintis nulemti didžiausius gyvenimo pokyčius. Kiekvienas sveikatą suprantame skirtingai – vieniems tai galimybė atlikti sunkius fizinius darbus, kitiems tai galimybė judėti ar kvėpuoti be jokių papildomų priemonių. Viso organizmo tyrimas gali padėti kiekvienam siekti užsibrėžtų sveikatos standartų.

Kiekvieno mūsų organizmas yra unikalus ir turi tik jam būdingus elektromagnetinius laukus, dažnius bei impulsus. Šie elementai sudaro biofizikinę organizmo pusę, kuri dažnai yra pamirštama alopatinės medicinos. Dėl įvairių išorinių veiksnių, mūsų organizmas nuolat keičiasi ir prisitaiko prie naujų sąlygų ir situacijų stengdamasis palaikyti balansą bei tolygiai paskirstyti energiją. Šie energijos svyravimai fiksuojami kiekvienoje ląstelėje ir nulemia pastarosios veiklą organizme. Palaipsniui iš šių svyravimų susidaro specifinės sekos, pagal kurias galima pamatyti teigiamus arba neigiamus organizmo pokyčius. Būtent biorezonansinis tyrimas gali iššifruoti šiuose svyravimuose esančią informaciją. Norint palaikyti nepriekaištingą sveikatą yra būtina žinoti aplinkos veiksnių ir gyvensenos daromą įtaką jūsų organizmui.

Global Diagnostics biorezonansas suteiks jums unikalią galimybę plačiau pažvelgti į savo organizmo būklę. Natūrali medicina - tokiu principu šveicarų kompanija “Vitatec” sukūrė šį unikalų aparatą siekdami pagerinti žmonių gyvenimo kokybę bei gerovę. Įsikūrusi 1993 metais, “Vitatec” išleido daugybę technologijų bei aparatų, kurie yra paremti ilgais metais studijų bei įvairių testavimų. Kompanijos tikslas  - supažindinti žmones apie organizmo ryšį su aplinką bei suvokti jo reikšmę. Šį tikslą išpildyti padeda Šveicarijoje ir Vokietijoje gaminami Global Diagnostics aparatai pasižymintys ilgaamžiška kokybe, dideliu našumu bei puikiomis pritaikymo galimybėmis. Global diagnostics biorezonansas, per 8 minutes nuskenuojantis net 612 objektų organizme, sudarys bendrą kūno lauko vaizdą, padės išsiaiškinti jums kylančius klausimus apie organizmo būklę bei pateiks plataus spektro informaciją apie visų organų veiklą, toksinų bei pH lygį ir dar daugiau.

Naudodamas įvairaus dažnio impulsus, biorezonansinis tyrimas nuskaito visų kūno ląstelių energijos rodiklius, įvertina organų sistemų, audinių veiklą bei padeda analizuoti energijos pokyčius ir jų daromą įtaką organizme. Taip pat, Global Diagnostics suteiks terapiją, kurios dėka ląsteles prisotinamos teigiamai veikiančiais impulsais. Taip atstatomas ląstelių energijos balansas

viso organizmo tyrimas. - https://www.vitatec.com/en/products/products/global-diagnostics/

 

Užduokite klausimą

Sutinku su privatumo politika

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

 • Akcija!
  NM2-Global Diagnostics Vitatec analizė + tyrimas + terapija + sveikatinimo planas
  200.00 150.00
 • Akcija!
  NM1 – Organizmo tyrimas su sveikatinimo planu
  90.00 70.00
 • Tyrimo Dovanų Kuponas – 150€ vertės
  150.00
 • Tyrimo Dovanų Kuponas – 70€ vertės
  70.00
 • Kepenų detox planas
  0.00
 • Akcija!
  Cinko guminukai 30mg
  29.99 22.50
 • Akcija!
  Joninis Chlorofilas su mėta 59 ml
  39.99 29.99
 • Joninis Varis – 59 ml
  22.99 Išparduota
 • Akcija!
  Vitaminai D3 + K2 125 mcg
  39.99 29.99
 • Neuro-limfinis masažas
  0.00
 • Akcija!
  Gerosios bakterijos – 55 milijardai – N30
  59.99 45.00
 • Akcija!
  „Reds Pak“ – fermentų, probiotikų ir antioksidantų mišinys
  50.00 37.50
 • Akcija!
  “CONCENTRACE” 72+ Joniniai jūros mineralai – 59ml
  24.99 18.75
 • Akcija!
  “CONCENTRACE” 72+ Joniniai jūros mineralai- 118 ML
  39.99 29.99
 • Akcija!
  “CONCENTRACE” 72+ Joniniai jūros mineralai- 237 ML
  59.99 45.00
 • “CONCENTRACE” 72+ Joniniai jūros mineralai – 90 kapsulių
  36.99 Išparduota
 • Akcija!
  “CONCENTRACE” 72+ Joniniai jūros mineralai – 90tab.
  36.99 27.75 Išparduota
 • Akcija!
  Maistinės skaidulos-Žarnyno valymui “Complete Fiber”
  39.99 29.99
 • Akcija!
  Fulvinė rūgštis- žarnynui/rūgštingumui- 59 ML
  39.99 29.99
 • Akcija!
  Medox ® – nutraceutikas antioksidantas N30
  39.99 29.99
 • Concentrace 40,000 Volts – elektrolitai 237ml
  31.00 Išparduota
 • Mišinys prieš treniruotes “Clean Pre-Workout”
  69.99 Išparduota
 • Akcija!
  Concentrace Endure – elektrolitai ištvermei 118ml
  29.99 22.50
 • Akcija!
  Concentrace-Keto elektrolitų lašai – 118ml
  24.99 18.75
 • Raminantis ir šaldantis kremas su magniu ir mėta
  39.99 Išparduota
 • Akcija!
  Stress-X -Nervų sistemai N120
  69.99 52.50
 • Akcija!
  Skystas Vitaminų ir mineralų kompleksas – IMUNINEI SISTEMAI – 887 ML
  69.99 52.50
 • Akcija!
  Elektro Vita Min daily 5 – su Omega rūgštimis – N180
  79.99 60.00
 • Akcija!
  Skystas vitaminas D3 – 5000TV – 473ml.
  34.99 26.25
 • Akcija!
  Skystas Kalcis/Magnis/Cinkas + vit.D Puikiai subalansuotas – 473 ML
  39.99 29.99
 • Mega Magnis – 400mg – 118ml
  29.99 Išparduota
 • Akcija!
  Mišinys po sporto “Clean Post-Workout”
  69.99 52.50
 • Akcija!
  Joninis Jodas 225 mcg – 59 ml
  22.99 17.25
 • Akcija!
  Joninis Cinkas 50mg – imunitetui 59 ml
  22.99 17.25
 • Akcija!
  Liquid Immunity + imuniteto stiprintojas 887ml
  39.99 29.99
 • Akcija!
  Cinkas + Vitaminas C – imunitetui 60 tab.
  26.99 20.25
 • Akcija!
  Joninė geležis 22mg
  22.99 17.25
 • KOFERMENTAS Q10 – širdžiai bei ląstelių energijai -118 ML
  35.00 Išparduota
 • Akcija!
  JONINIS SELENAS – Skydliaukei – 59 ML
  27.99 21.00
 • Akcija!
  Joniniai lašai 99mg (Kalis)
  23.99 17.99
 • Akcija!
  Vitaminas B12 1000mcg – Skystas, iš gamtos 59 ml
  28.99 21.75
 • Akcija!
  Power Pak su vitaminu C – imunitetui ir energijai 30 pak.
  26.99 20.25
 • Akcija!
  Obuolių acto guminukai – prieš valgį
  34.99 26.25
 • CEO’s FAVOURITE Sotus ekologiškas maistas 200g
  2.99
 • PYTHON CODER Sotus ekologiškas maistas 200g
  2.99
 • UNICORN Sotus ekologiškas maistas 200g
  2.99
 • HOCKEY STICK Sotus ekologiškas maistas 200g
  2.99
 • Akcija!
  Stress-X -Nervų sistemai N60
  39.99 29.99 Išparduota
 • Akcija!
  Kramtomas Multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams – N60
  35.99 26.99
 • Akcija!
  Gliukozaminas/Chondroitinas/MSM – sąnariams, sportininkams – 473 ML
  64.99 48.75
 • Gliukozaminas/Chondroitinas/MSM – sąnariams, sportininkams – N120
  59.99 Išparduota
 • Akcija!
  Skysta mineralinė jūros druska – maistui
  18.99 14.25
 • Vienkartinės trijų sluoksnių veido kaukės (50 vnt.)
  4.99
 • Akcija!
  KRAMTOMAS PROBIOTIKAS VAIKAMS – N30
  25.99 19.50
 • Akcija!
  Skystas Multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams – 237 ML
  37.99 28.50
 • FMB – pamaitink smegenis – Vaikams N60
  41.99 Išparduota
 • Akcija!
  Tyras magnio aliejus – 237ml
  18.99 14.25
 • Akcija!
  Magnio kristalai (DRIBSNIAI) voniai – 1,2kg
  29.99 22.50
 • Akcija!
  Bentonito veido kaukė – 454g
  26.99 16.19 Išparduota
 • Magnio losjonas kūnui – 5% magnio
  19.99 Išparduota
 • Magnio gelis kūnui – 10% magnio
  19.99 Išparduota
 • Mineralizuotas Burnos skalavimo skystis – 473 ml
  18.99 Išparduota