0

Ką reiškia mūsų papildų sertifikatai? 2015.10.22

Sertifikatai:

GRAS – generally recognised as safe. Tai amerikos FDA (Food and drug administration) patvirtinti chemijos gaminiai ar naturalus gaminiai dedami i maista ar gėrimus yra saugūs ir tinkami vartojimui, kaip yra patvirtinta expertų. Ir yra laikomas atitinkantis FFDCA ( Federal Food, Drug and Cosmetic Act) priklausomybės maistui limitų reikalavimus.

Tam kad gautų GRAS sertifikatą, TMR atliko daugybę tyrimų ir gavo daugybės mokslininkų bei expertų patvirtinimus.

Non-GMO Project verification – tai yra pavirtinimas, jog produkte nėra jokių genetiškai modifikuotų organizmų.

INCI – (International Nomenclature Cosmetic Ingredient) Sertifikatas rodo, jog produktas gali būti naudojamas natūralioje kosmetikoje bei higienos priemonėse.

Kosher – žydų tautoje produktas pripažystamas kaip „geras – tinkamas vartoti“ ir atitinka visus jų keliamus įstatimiškus reikalavimus, taip pat, kaip teigiama, yra palaimintas žydų rabino.

Halal – sertifikatas parodo jog produktas yra pripažintas ir musulmonų kilmės šalyse kaip atitinkantis jų dietos/raciono reikalavimus, bei yra tinkamas vartoti.

OMRI Listed – (Organic Materials Review Institute) sertifikatas parodo jog produktas yra įrašytas į OMRI sąrašus kaip organiškas ir tinkamas vartoti į kitus organiškus produktus (maisto, gėrimo ir panašiai).

Kokybė:

NPA cGMP – (Natural Products Association certificate GMP) Tai aukšto lygio natūralaus produkto įvertinimas, patvirtinantis, jog šio natūralaus produkto kokybė – viena aukščiausių pasaulyje.

 

#Natūralūs #Maisto #Papildai #Sveikata #Įsisavinami #Ląstelių