0
Kramtomas Multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams

Kramtomas Multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams – N60

35.99

Product Description

Kaina galioja perkant internetu.
Maisto papildas
Sudėtyje yra visos būtinos maistinės medžiagos, kurių privalu gauti augančiam, veržliam vaikui. 

Branginkite savo mažiuosius! Sveikata svarbiausia!

 • Vitaminai
 • Mineralai
 • Liuteinas
 • Likopenas
 • ConcenTrace® 
 • Be dirbtinių saldiklių
 • Puikus skonis!
 • Tinka vegetarams
 • Natūralus vitaminų ir mineralų šaltinis

Patartina kai: dažnai serga,mažai valgo daržovių ir vaisių, susilpnėjus imuninei sistemai, vaikai hyper aktyvūs, sunku sukoncentruoti dėmesį.

Siuntimas nuo 50 eurų nemokamas

DAUGIAU INFORMACIJOS

Liko 123

Kategorija: .

Tai puikaus skonio subalansuotas multivitaminų ir +72 joninių mikro ir makro mineralų kompleksas, praturtintas antioksidacinėmis medžiagomis: liuteinu, likopenu, citrinų bioflavanoidais, imbiero šaknies ekstraktu. Šiame komplekse yra visi 13 vitaminų, kurie labai svarbūs augančiam organizmui.

Vitaminas A reikalingas odai ir gleivinėms, pasižymintis antioksidacinėmis ir imuninės sistemos stiprinančiomis savybėmis. Trūkstant šio vitamino gali atsirasti burnos gleivinės išopėjimai, blogas matymas tamsoje, spuoguota, sausa, šerpetojanti oda, o taip pat galimi dažni peršalimai, infekcijos. Vit. A veikia kartu su cinku, o vit.C ir vit.E padeda išsaugoti vit.A. Todėl geriausia vartoti su maistu kartu su multivitaminais ir antioksidantais.

Vitaminas C stirpina imuninę sistemą ir taip kovoja su infekcija. Jis gamina kolageną, taip stiprindamas kaulus, odą ir sąnarius. Trūkstant vit. C vargina dažni peršalimai, dažnos infekcijos, galimas energijos trūkumas, o taip pat būdinga- jautrios ir kraujuojančios dantenos, lengvai atsirandančios mėlynės, lėtas žaisdų gyjimas. Per didelė dozė vit.C gali sukelti viduriavimą, bet tai nėra intoksikacijos požymis, sumažinus dozę, viduriavimas pasibaigia. Vit.C veikia kartu su bioflavanoidais, nes būtent jie padidina vit. C poveikį. Labai svarbu kartu gauti B grupės vitaminus, kurie veikia energijos gamybos procese. O kartu su vit. E veikia kaip antioksidantas.

Vitaminas D padeda turėti stiprius ir sveikus kaulus, kadangi sulaiko juose kalcį. Trūkstant vit. D gali atsirasti sąnarių skausmai ir sustingimas, nugaros skausmai, dantų ėduonis, varginti raumenų mėšlungis, pradeda slinkti plaukai. Labai naudinga būti saulėje, kadangi vit. D gaminamas odoje veikiant ultravioetiniams spinduliams. Vitaminai A,C,ir E apsaugo vitaminą D, todėl jo pasisavinimui svarbu, kad jų netrūktų.

Vitaminas E yra antioksidantas, kuris saugo ląsteles nuo pakenkimo ir vėžio. Padeda organizmui panaudoti deguonį, apsaugo nuo krešulių, trombozių ir aterosklerozės atsiradimo. Trūkstant vit. E jaučiamas išsekimas po fizinio krūvio, greitai atsirandančios mėlynės ir kraujosrūvos, lėtas žaisdų gijimas, pasireiškia raumenų tonuso silpnumas. Vitamino E pasisavinimui reikalingi vit. C ir selenas.

Vitaminas K kontroliuoja kraujo krešumą. Pakankamą kiekį vit. K gamina saprofitinės žarnyno bakterijos. Trūkstant šio vitamino gali atsirasti kraujavimas. Vit. K trūkumą gali išprovokuoti antibiotikai, o naujagimiams- dirbtinis maitinimas.

Vitaminas B1 būtinas energijos gamybai, smegenų veiklai ir virškinimui, nes padeda organizmui panaudoti baltymus. Trūkstant šio vitamino gali pasireikšti raumenų, akių, kojų skausmai, dirglumas, pablogėja atmintis, o taip pat gali atsirasti skarndžio skausmai, vidurių užkietėjimas, rankų tirpimas, dažnas širdies plakimas. Geriausia vit.B1 vartoti kartu su kitais B grupės vitaminais, o taip pat su magniu ir manganu.

Vitaminas B2 padeda gaminti energiją iš riebalų, angliavandenių ir baltymų. Jis būtinas odos gijimui, palaiko sveiką odą ir gleivinę. O taip pat jis padeda reguliuoti kraujo plazmos rūgštingumą. Šis vitaminas svarbus plaukams, nagams ir akims. Trūkstant vit. B2 gali būti jautrumas ryškiam apšvietimui, jautrus liežuvis, palaipsniui vystosi katarakta, riebus ir silpnas plaukas, o taip pat egzema ir dermatitas, lūžinėjantys nagai, sutrūkinėjusios lūpos. Geriausia vartoti vit. B2 kartu su kitais B grupės vitaminais ir selenu.

Vitaminas B3 (nikotino rūgštis) būtinas energijos gamybai, smegenų veiklai ir odai. Šis vitaminas padeda subalansuoti cukraus kiekį kraujyje, dalyvauja virškinimo ir uždegimo procesuose. Trūkstant vit. B3 pasireiškia energijos trūkumu, galvos skausmai ir migrena, atsiranda nemiga,nerimas ir įtampa, bloga atmintis, padidėja dirglumas, gali būti dantenų kraujavimas ir jautrumas, spuoguotumas, egzema ir dermatitas. Geriausia vartoti komplekse su kitais B grupės vitaminais ir chromu.

Vitaminas B6 būtinas baltymų virškinimui ir naudojimui, smegenų veiklai ir hormonų gamybai. Padeda subalansuoti lytinių hormonų gamybą, natūralus antideprsantas ir šlapimą varantis vitaminas. Padeda kontroliuoti alergines reakcijas. Trūkstant šio vitamino gali būti dirglumas, nervingumas, depresija. Vit. B6 trūkumas didelę įtaką turi rankų tirpimui, raumenų drebėjimui ir mėšlungiui, energijos trūkumui, odos šerpetojimui. Geriausiai pasisavinamas su kitais B grupės vitaminais, o taip pat cinku ir magniu.

Vitaminas B12 reikalingas baltymų sintezei, padeda kraujui pernešti deguonį į ląsteles, todėl būtinas organizmo energijos gamybos procese. Vit. B12 reikalingas DNR sintezei, būtinas nervų sistemai. Šio vitamino trūkumo požymiai: silpni plaukai, egzema arba dermatitas, ypatingas burnos gleivinės jautrumas karščiui ar/ir šalčiui, taip pat gali pasireikšti dirglumas, nerimas ir įtampa, energijos trūkumas, vidurių užkietėjimu, įtempti ir skaudantys raumenys, bei blyški oda. Geriausiai pasisavinamas vit. B12 su kitais B grupės vitaminais ir foline rūgštimi.

Folinė rūgštis būtina smegenų ir nervų vystymuisi ir veiklai, baltymų panaudojimui ir eritrocitų gamybai. Folinės rūgšties trūkumas pasireiškia anemija, egzema, suskirsta lūpos, anksti pražyla plaukai, atsiranda nerimas ir įtampa, energijos trūkumas, blogėja atmintis ir apetitas, galimi skarndžio skausmai, depresija. Geriausiai veikia kartu su B grupės vitaminais, ypač su B12.

Biotinas ypatingai svarbus vaikystėje. Jis padeda organizmui naudoti būtinąsias riebalines rūgštis, dalyvauja odos, plaukų ir nervų medžiagų apykaitoje. Pagrindiniai biotino trūkumo požymiai: sausa oda, silpni ar anksti pražilę plaukai, skausmingi ir jautrūs raumenys, blogas apetitas ir pykinimas, egzema ir dermatitas. Geriausiai veikia kartu su B grupės vitaminais, magniu ir manganu.

Vitaminas B5 (pantoteno rūgštis) dalyvauja energijos gamyboje, kontroliuoja riebalų metabolizmą. Šis vitaminas būtinas smegenims ir nervų sistemai, padeda sintetinti steroidinius (antistresinius) hormonus, palaiko odos ir plaukų sveikatą. Pagrindiniai vit. B5 trūkumo požymiai: raumenų drebėjimas ir mėšlungis, apatija, prasta koncentracija, pėdų deginimas, kulno jautrumas, pykinimas ir vėmimas, nerimas ir įtampa, dantų griežimas. Šis vitaminas geriausiai pasisavinamas su kitais B grupės vitaminais, o taip pat pagerina absorbcija biotinas ir folinė rūgštis.

Šiuome komplekse yra visi mikro ir makro mineralai, kurie užtikrins jūsų vaiko gerą savijautą.

Kalcis reikalingas daugeliui organizmo funkcijų. Jis gerina širdies sveikatą, kraujo krešumą, svarbus nervų sistemai, gerina odos būklę, kaulų ir dantų būklę. Mažina kaulų ir raumenų skausmus,menstruacijų skausmus, o taip pat palaiko tinkamą rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, mažina tremorą (drebėjimą). Kalcio trūkstant gali pasireikšti raumenų mėšlungis, drebėjimas, nemiga ir nervingumas, sąnarių skausmai, dantų ėduonis. Kalcis geriau pasisavinamas, jei vartojamas kartu su magniu santykiu 3:2 arba jei vartojamas kartu su fosforu santykiu 2:1. Kalciui padeda vitaminas D, boras ir mankšta (fiziniai pratimai). Kalcis yra gerai absorbuojamas, tačiau kalcio citratas yra 2 kartus geriau pasisavinamas nei kalcio karbonatas.

Geležis būdama hemoglobino sudėtinė dalis, dalyvauja deguonies ir anglies dvideginio „kelionėje“ į ląsteles ir iš jų. Taip pat ji yra įvairių gyvybiškai svarbių fermentų sudėtinė dalis. Pagrindiniai geležies trūkumo požymiai yra anemija: blyški oda, jautrus liežuvis, nuovargis ir apatija, apetito neturėjimas, gali pykinti, jautrumas šalčiui. Geriausiai pasisavinama kartu su vit.C, nes jis didina geležies absorbciją, taip pat vit. E, kalcis, folinė rūgštis, fosforas, skrandžio rūgštis.

Magnis stiprina kaulus ir dantis, gerina raumenų sveikatą, nes padeda jiems atsipalaiduoti. Magnis svarbus širdies raumens ir nervų sistemos veiklai, o taip pat gaminant energiją. Kaip kofaktorius jis dalyvauja daugelio fermentų veikloje. Trūkstant magnio pasireiškia raumenų spazmai ir tremoras (drebėjimas), raumenų silpnumas, gali atsirasti nemiga ir nervingumas, aukštas kraujospūdis, aritmija (nereguliarus širdies plakimas), vidurių užietėjimas, hyperaktyvumas, depresija, sumišimas, priepuoliai ir konvulsijos, apetito trūkumas, kalcio sanakaupos minkštuose audiniuose, akmenys inkstuose. Magnio pasisavinimui laibai svarbūs yra vit.B1, B6, C ir D, taip pat cinkas, kalcis ir fosforas.

Manganas padeda suformuoti sveikus kaulus, kremzles, audinius ir nervus, aktyvuoja daugiau nei 20 fermentų, taip pat ir antioksidantų fermentų sistemą, stabilizuoja cukraus koncentraciją kraujyje, apsaugo DNR ir RNR, būtinas reprodukcijai ir eritrocitų gamybai, sverbus insulino gamybai, mažina ląstelių pakenkimus, reikalingas nervų sistemos veiklai. Esant mangano trūkumui gali būti tokie požymiai: raumenų trūkčiojimas, skausmai visame kūne augimo metu vaikystėje, galvos svaigimas ir pusiausvyros sutrikimas, priepuoliai, konvulsijos, skaudantys keliai, sąnarių skausmai. Mangano pasisavinimui svarbūs cinkas, vitaminai E, B1, C, K. Jo kiekį mažina antibiotikai, perdirbtas maistas.

Molobdenas padeda organizmui išsivalyti nuo baltymų katabolizmo (perdirbimo) produktų. Taip pat stiprina dantis ir padeda sumažinti dantų ėduonies dažnumą, išvalo organizmą nuo laisvųjų radikalų, naftos chemijos produktų ir sulfitų.

Chromas dalyvauja gliukozės tolerancijos faktoriaus struktūroje ir taip subalansuoja cukraus kiekį kraujyje, padeda sumažinti alkį ir norą valgyti saldžiai, pailgina gyvenimo trukmę, saugo DNR ir RNR, būtinas gerai širdies veiklai. Chromo trūkumo požymiai: intensyvus prakaitavimas, šaltas prakaitas, galvos svaigimas ir dirglumas po 6 valandų alkio periodo, dažno valgymo poreikis, šaltos rankos, ilgo miego poreikis, mieguistumas ir suglebimas dienos metu, didelis troškulys, saldumynų poreikis. Chromo pasisavinimui reikalingi vitaminas B3 ir trys amino rūgštys- glicinas, gliutamino rūgštis ir cisteinas- kartu dalyvauja gliukozės tolerancijos faktoriaus sintezėje.

Cinkas yra daugiau nei 200 fermentų sudėtinė dalis, DNR ir RNR sudėtinė dalis. Cinkas būtinas augimui, sveikimui, kontroliuoja reprodukcinių hormonų gamybą, padeda efektyviai kovoti su stresu, palaiko embriono smegenų ir nervų sistemos sveiką vystymąsi, dalyvauja dantų ir kaulų formavime, būtinas plaukų vešlumui palaikyti, o taip pat būtinas energijos gamybai. Trūkstant cinko gali būti tokie požymiai: blogas kvapo ir skonio jutimas, balti rėželiai daugiau nei ant dveijų nagų, dažni infekciniai susirgimai, randai odoje (strijos), spuogai ir reibi oda, sumažėjęs reproduktyvumas, blyški oda, polinkis į depresiją, blogas apetitas. Cinko pasisavinimui svarbūs yra vitaminai A, E ir B6, magnis, kalcis ir fosforas.

Selenas yra antioksidantas, padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir karcinogenais, mažina uždegimą, stimuliuoja imuninę sistemą ir kovoja su infekcija, palaiko širdies sveikatą, padeda veikti vit. E, būtinas vyro reprodukcinei sistemos veiklai, o taip pat reikalingas metabolizmo procesams organizme. Seleno trūkumo požymiai: ankstyvas senėjimas, dažnai sutinkami vėžiniai susirgimai šeimoje, katarakta, aukštas kraujospūdis, dažnos infekcijos. Seleno pasisavinimui turi įtakos vit. A,E, ir C.

Liuteinas yra natūralus karotinoidas, o karotinoidai – tai organinės kilmės pigmentai, natūraliai susidarantys tam tikrose augalų, dumblių, grybų ląstelių dalyse. Liuteinas akims svarbus dėl to, kad būtent jis kaupiasi atsakingoje už gerą regėjimą akies tinklainės dalyje – geltonojoje dėmėje, jis apsaugo nuo oksidacinio streso pažaidos.

Likopenas yra veiksmingas antioksidantas, stiprinantis organizmo imuninę sistemą. Jis saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų, kurie ardo mūsų organizmo ląsteles.

Norint palaikyti gerą sveikatos būklę, žmogaus organizmas turi gauti visas maistines medžiagas subalansuotoje formoje.

 

 

Sudėtis

Serving Size 2 wafers Porcijos dydis 2 tab.
Servings Per Container 30 Porcija po 2, 30d.

Amount Per Serving Kiekis porcijoje

%DV age 2-3 % DV amžius 2-3

%DV age 4 or more % DV amžiaus 4 arba daugiau

Total Carbohydrates Iš viso Angliavandeniai

1 g 1 g

 

<1%* <1% *

Sugars cukrus

<1 g <1 g

   

Vitamin A (as Beta Carotene) Vitaminas A (beta karotinas)

2500 IU 2500 TV

100% 100%

50% 50%

Vitamin C (as Asorbic Acid) Vitaminas C (kaip Asorbic rūgštis)

30 mg 30 mg

75% 75%

50% 50%

Vitamin D (as Cholecalciferol) Vitaminas D (kaip cholekalciferolis)

200 IU 200 TV

50% 50%

50% 50%

Vitamin E (as d-alpha Tocopheryl Acid Succinate) Vitaminas E (kaip d-alfa tokoferolio Acid sukcinato)

15 IU 15 TV

150% 150%

50% 50%

Vitamin K (as Phytonadione) Vitaminas K (kaip fitonadioną)

2.5 mcg 2,5 mkg

** **

3% 3%

Thiamin (as Thiamin Mononitrate) Tiamino (kaip tiamino mononitratas)

0.75 mg 0,75 mg

107% 107%

50% 50%

Riboflavin [Vitamin B2] Riboflavinas [Vitaminas B2]

0.85 mg 0,85 mg

106% 106%

50% 50%

Niacin (as Niacinamide) Niacinas (kaip Niacinamidas)

10 mg 10 mg

111% 111%

50% 50%

Vitamin B6 (as Pyridoxine Hydrochloride) Vitaminas B6 (kaip piridoksino hidrochloridas)

1 mg 1 mg,

143% 143%

50% 50%

Folic Acid Folio rūgštis

190 mcg 190 mkg

95% 95%

48% 48%

Vitamin B12 (as Cyanocobalamin) Vitaminas B12 (cianokobalaminas kaip)

3 mcg 3 mkg

100% 100%

50% 50%

Biotin Biotinas

75 mcg 75 mkg

50% 50%

25% 25%

Pantothenic Acid (as D-Cal Pantothenate) Pantoteno rūgštis (išreikšta D-Cal pantotenatas)

5 mg 5 mg

100% 100%

50% 50%

Calcium (as Calcium Citrate) Kalcis (kalcio citratas)

100 mg po 100 mg

13% 13%

10% 10%

Iron (as Ferrous Fumarate) Geležies (kaip geležies fumaratas)

10 mg 10 mg

100% 100%

56% 56%

Iodine (as Potassium Iodide) Jodas (kalio jodidas)

20 mcg 20 mkg

29% 29%

13% 13%

Magnesium (as Magnesium Oxide) Magnio (kaip Magnio oksidas)

25 mg 25 mg

13% 13%

6% 6%

Zinc (as Zinc Oxide) Cinko (kaip Cinko oksidas)

1.25 mg 1,25 mg

16% 16%

8% 8%

Selenium (as Sodium Selenite) Selenas (natrio selenitas)

15 mcg 15 mkg

** **

21% 21%

Manganese (as Manganese Gluconate) Manganas (mangano pavidalu gliukonatas)

0.25 mg 0,25 mg

** **

13% 13%

Chromium (as Chromium Chloride) Chromas (chromo pavidalu chlorido)

10 mcg 10 mkg

** **

8% 8%

Molybdenum (as Sodium Molybdate) Molibdeno (kaip natrio molibdatas)

12.5 mcg 12,5 mkg

** **

17% 17%

ConcenTrace® (Trace Mineral Complex) ConcenTrace® (mikroelementas kompleksas)

50 mg 50 mg,

** **

** **

Lemon Bioflavanoid citrinų Bioflavanoid

5 mg 5 mg

** **

** **

Ginger Root Extract ( Zingiber officinale ) Imbiero šaknies ekstraktas (Zingiber officinale)

2.5 mg 2,5 mg

** **

** **

Rutin rutinas

2.5 mg 2,5 mg

** **

** **

Lycopene ( Solanum lycopersicum ) Likopenas (Solanum lycopersicum)

125 mcg 125 mkg

** **

** **

Lutein Liuteinas

125 mcg 125 mkg

** **

** **

Boron (as Sodium Borate) Boro (kaip natrio boratas)

75 mcg 75 mkg

** **

** **

* Percent Daily Values (DV) are based on a 2,000 calorie diet. * Procentai Dienos vertės (DV) yra pagrįstos 2000 kalorijų dietos.
** Daily Value not established. ** Dienos Vertė nenustatytas.

Vaikams nuo 4m. ir daugiau amžiaus vartoti po 2 tab. kasdien. Vaikams nuo 2-3 m. vartoti po 1 tab. kasdien. Įspėjimai: neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartokite, jei esate alergiški bet kuriai produkto sudedamajai medžiagai.

Užduokite klausimą

Sutinku su privatumo politika
 • ZECHSTEIN magnio aliejus – 118ml
  18.99
 • Tyras magnio aliejus – 118ml
  18.99
 • Magnio kristalai (DRIBSNIAI) voniai – 1,2kg
  34.99
 • Bentonito veido molis – 454g
  26.99
 • Magnio gelis kūnui – 10% magnio
  19.99
 • Stress-X -Nervų sistemai N60
  34.99
 • Skystas multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams
  Skystas Multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams – 237 ML
  37.99
 • Kramtomi multi vitaminai ir mineralai
  Kramtomas Multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams – N60
  35.99
 • KRAMTOMAS PROBIOTIKAS VAIKAMS – N30
  25.99
 • Naturalūs papildai vaikams
  FMB – pamaitink smegenis – Vaikams N60
  41.99 Išparduota
 • OMEGA 3 guminukai 90vnt
  Išparduota
 • Joniniai 72+ mineralai „CONCENTRACE“ – 237 ML
  57.99
 • Akcija!
  Joniniai 72+ mineralai „CONCENTRACE“ – 59 ML
  22.99 19.99
 • Joniniai 72+ mineralai „CONCENTRACE“ – 118 ML
  38.99
 • natūralūs maisto papildai
  Joniniai 72+ mineralai „CONCENTRACE“ – 90tab.
  36.99
 • Akcija!
  Skystas Vitaminų ir mineralų kompleksas – IMUNINEI SISTEMAI – 887 ML
  66.99 59.99
 • Akcija! MEDOX – NUTRACEUTIKAS ANTIOKSIDANTAS N30
  Medox ® 3 vnt. N90
  119.99 99.99
 • Akcija! MEDOX – NUTRACEUTIKAS ANTIOKSIDANTAS N30
  Medox ® – nutraceutikas antioksidantas N30
  39.99 34.99
 • natūralūs maisto papildai
  Fulvinė rūgštis – 59 ML
  39.99 Išparduota
 • Akcija!
  Gliukozaminas/Chondroitinas/MSM – sąnariams, sportininkams – 473 ML
  63.99 58.99
 • Akcija!
  Gliukozaminas/Chondroitinas/MSM – sąnariams, sportininkams – N120
  59.99 55.99 Išparduota
 • Elektro Vita Min daily 5
  Elektro Vita Min daily 5 – su Omega rūgštimis – N90
  59.99 Išparduota
 • Akcija! natūralūs maisto papildai
  Skystas Kalcis/Magnis/Cinkas + vit.D Puikiai subalansuotas – 437 ML
  37.99 34.99
 • Skystas vitaminas D3 – 5000IU – 473ml.
  34.99
 • Joninis Kalis 99mg
  22.99
 • Vitaminas B12 1000mcg – Skystas, iš gamtos
  27.99 Išparduota
 • Joninė geležis 22mg
  21.99
 • JONINIS SELENAS – Skydliaukei – 59 ML
  25.99
 • Kolagenas – net 20000mg – 560g
  74.99
 • Kolagenas – net 20000mg – 280g
  45.99
 • KOFERMENTAS Q10 – širdžiai bei ląstelių energijai -118 ML
  35.00
 • Mineralizuotas Burnos skalavimo skystis – 473 ml
  18.99