0
Akcija!
biorez_be kaspinu

Biorezonansinis viso organizmo tyrimas

50.00 30.00

Product Description

Biorezonansinis viso organizmo tyrimas (tik Vilniuje ir Kaune)


Tam, kad sužinotumėte apie savo organizmą beveik viską, Jums nereikės laukti ilgose eilėse ir atlikti begalę skirtingų tyrimų! Pristatome organizmo ląstelių tyrimą – biorezonanso metodu.

Tiriamos sritys: 

  • Reikiamų vitaminų, mineralų ir organizmo pH būklė;
  • Virškinimo, nervų, kraujotakos, kvėpavimo takų sistemų veikla;
  • Endokrininė sistema;
  • Ginekologija/ urologija;
  • Kaulų sistema;
  • Parazitai organizme.

 

Registracija:
Rosita Basevičienė
Tel.nr. +370 616 700 65

DAUGIAU INFORMACIJOS
Kategorija: .

Tyrimo eiga:

  • Ištirsime jūsų organizmo būklę biorezonansu. Tyrimas visiškai neskausmingas, atliekamas pacientui sėdint bei rankose laikant specialią metalinę plokštelę.
  • Atlikus tyrimą iš karto gaunami rezultatai nusakantys esamą jūsų organizmo būklę ir skirtingų organų veiklą, gydytojas išsamiai išanalizuoja rezultatus bei apie viską papasakoja.
  • Atsižvelgiant į tyrimo rezultatus, siūlome ilgalaikius/trumpalaikius sveikimo patarimus konkrečiai atsižvelgiant į jūsų tuometinę būseną.

Padėsime suprasti ir paaiškinsime, kodėl jaučiatės blogai arba užtikrinsime tinkamą profilaktiką. 

Biorezonansinė diagnostika — tai išsamus organizmo ir atskirų jo sistemų bei audinių tyrimas, kai pakitimai fiksuojami ne tik ląsteliniame lygmenyje, bet ir chromosomose bei DNR struktūroje. Ši diagnostika padeda nustatyti ne tik pažengusias ligas, polinkį sirgti konkrečiomis ligomis, bet ir susirgimą ankstyvojoje stadijoje, kai organizme dar nėra išreikštų organinių pakitimų.

Su biorezonansinio aparato pagalba mes tiriame ląstelių vibracijos nuokrypius nuo sveikų ribų, todėl galime iš anksto pasakyti gresiančias ar esančias negalavimo tendencijas. Biofunkcinio testavimo metodas grindžiamas teiginiu, kad viskas gamtoje - molekulė, gyva ląstelė, atskiri organai ir visas organizmas skleidžia tik jiems būdingų chrakteristikų elektromagnetines bangas, t.y turi savo elektromagnetinę informaciją. Biorezonanso aparatas skenuoja elektromagnetines bangas sklindančias iš žmogaus organizmo ir palygina patologinių ir normalių procesų spektrogramas. Daugiau informacijos: https://naturamedica.lt/paslaugos-sveikata/

Tyrimo tikslumas - 98%

Šis biorezonansinis tyrimas nereikalauja jokio papildomo pasiruošimo.

Tyrimo trukmė: konsultacija interpretuojant gautus įrenginio rezultatus trunka nuo 60  iki 90min. priklausomai nuo paciento būklės.

Užduokite klausimą

Sutinku su privatumo politika