0

Mes ir mūsų produktai
kuriantys vertę žmonėms

 • MŪSŲ ISTORIJA
   

  NATURA MEDICA įkūrėjai buvo kryžkelėje. Medicininį išsilavinimą turinti Rosita Basevičienė turėjo pasirinkti: tęsti išoriškai sėkmingą 15 m. karjerą farmacijos kompanijoje ar siekti tikros savirealizacijos, padedant sau, savo šeimai ir aplinkiniams žmonėms puoselėti gerą savijautą natūralesniais metodais ir priemonėmis.

  Giluminės senovės kinų medicinos studijos bei įgytos ekspertinės žinios biorezonansinės diagnostikos srityje Rositai atvėrė akis: daugeliui ligų galima užkirsti kelią ir daugelį savijautos problemų galima išspręsti identifikavus svarbių medžiagų (vitaminų, mineralų, antioksidantų ir kt.) nuokrypius skirtingose organų sistemose. Derindama holistinės, alternatyviosios bei ortomolekulinės medicinos praktikas, NATURA MEDICA įkūrėja pradėjo tirti ir konsultuoti žmones, norinčius proaktyviai pasirūpinti savo sveikata arba kuriems konvencinė medicina padėti nesugeba.

 • MES TIKIME

  Biorezonansinė diagnostika bei jos pagrindu formuojami sveikatinimo planai daugeliui besikreipiančiųjų tampa virsmo tašku, iš esmės keičiančiu jų kasdienę savijautą, o kartais – ir gyvenimo trajektoriją.

 • VERTYBINĖ PARTNERYSTĖ
   

  Šeimyninio verslo NATURA MEDICA tikslas nuo pat pradžių buvo rasti ir pasiūlyti natūralesnes alternatyvas pramoniniams vaistams. Tai nėra paprasta, juolab kad ir papildų rinka šiandieninėmis sąlygomis yra perpildyta abejotinos kilmės prekinių ženklų. Todėl esame labai dėkingi, jog mums pavyksta atrasti ir atsirinkti tokius tiekėjus, kurių vertybės bei teikiamos produkcijos kokybė bei vertė nekelia jokių klausimų.

  Nuo 2015 m. tapome Amerikoje itin vertinamos sveikatinimo produktų bendrovės Trace Mineral Research strateginiais partneriais. Amerikoje tai yra Nr. 1 vardas skystojo magnio ir kt. mineralų kategorijoje su kiekvieno mineralo kilmės atsekamumo (traceability) garantija. 72 natūralūs mineralai iš Didžiojo Druskos ežero Jutoje tapo pasauline Trace Mineral Research partnerių vizitine kortele. Ne atsitiktinai šiais mineralais yra praturtinta daugelio mūsų parduotuvėje prekiaujamų produktų sudėtis.

  Vertybinis stuburas, didesnė naudingųjų medžiagų koncentracija bei efektyvumas – tai kertiniai kriterijai, pagal kuriuos formuojamas šiandieninis NATURA MEDICA sveikatinimo produktų asortimentas.

 •