0

Mes ir mūsų produktai
kuriantys vertę žmonėms

 • MŪSŲ ĮMONĖ
   

  Mūsų įmonė įkurta 2014 m. Įkūrėjai – ilgus metus farmacijos srityje dirbantys specialistai. Pastebėję tam tikrus didesnius ar smulkesnius rinkos trūkumus, jie nukreipė žvilgsnį į gamtą, joje atrado kilnų tikslą padėti žmonėms pasiekti sveikesnį ir kokybiškesnį gyvenimą ir netruko juo patikėti. Mūsų įmonės atstovai yra tikri, ši produkcija gali įveikti ne tik ligos simptomus, bet ir užbėgti jai už akių, naudodamiesi gamtos dovanomis! Inovatyvūs sprendimai, kardinaliai pakeisiantys klientų požiūrį į savo sveikatos priežiūrą – mūsų varomoji jėga, leisianti pasiekti užsibrėžtus tikslus.

 • STRATEGIJA IR VIZIJA
   

  Mūsų vizija – padėti žmonėms atrasti puikios sveikatos ir savijautos receptą, atversiantį kelią į kokybiškesnį gyvenimą.

  Strategija, kurią renkamės – nuoširdus atvirumas. Neabejodami savo produkcija, jos efektyvumu ir unikalumu tikime, jog pajutę realius pokyčius mūsų klientai ne tik sugrįš, bet ir neslėps savo geros savijautos šaltinio nuo šeimos bei artimų draugų rato.

 • VERTYBĖS
   

  Mes vertiname natūralumą ir motinos gamtos grožį, galybę bei teikiamą naudą. Savo produkcijos veiksmingumą, naujas, aplinkai ir kūnui draugiškas papildų technologijas, o svarbiausia – patikimumą bei sąžiningumą santykiuose tiek su klientais, tiek su partneriais.

 • INVESTUOTOJAMS
   

  Ieškome partnerių Latvijoje ir Estijoje.