Joninis mineralas- elementas, turintis teigiamą ar neigiamą krūvį. Molekuliniame lygmenyje, tai reiškia, kad elementas turi arba per daug, arba per mažai elektronų. Ši nestabili joninė būsena leidžia elementui lengvai jungtis su vandeniu, todėl organizmai gali jį absorbuoti. Joniniai mineralai, dėl savo biologinės struktūros, patenka tiesiai į žmogaus ląsteles.
Joniniams mineralams taip pat būdinga savybė palaikyti ir netgi pagerinti pH balansą organizme. Labai svarbu palaikyti organizmo rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, nes rūgšti terpė tampa puikia dirva ligoms veistis.
- Be gliutenų ir kitų priemaišų.
- Veganiškas.
- 100% natūralus maisto papildas.
- iki 99% įsisavinamas.
- Sausa liekana natūralūs mineralų kristalai.
- Produkte nėra natrio chlorido.
- Natūralūs maisto papildai.
Kodėl mūsų organizmui gali trūkti mineralų ir vitaminų?
Nors pagrindinius mineralų kiekius gauname su maistu, bet dėl intensyvios žemdirbystės, nualinto dirvožemio, per anksti nuskintų vaisių ir nuimamų nesubrendusių daržovių, augalai neaprūpinami būtinomis mineralinėmis medžiagomis. Tokios daržovės ir vaisiai neprisotinti reikiamu kiekiu mineralų negali susintetinti ir pakankamo kiekio vitaminų. Taigi, jeigu nėra reikiamo kiekio dirvožemyje - jo nėra ir maiste.
Itin dažnas sutrikimas: mineralų disbalansas
Norint palaikyti gerą sveikatos būklę, kasdien reikia suvartoti tam tikrą mineralų kiekį. Šiai dienai yra žinomi 92 mineraliniai elementai, dar 12 elementų neištirta, bei egzistuoja šimtai mineralų izotopų variantų. Nieko keisto, kad mokslininkai tik dabar pradeda tirti mineralų poveikį ir sąveiką žmogaus organizme, pavyzdžiui, kaip mineralai padeda saugoti sveikatą ir kokį neigiamą poveikį organizmui daro mineralų disbalansas.
Jei kenčiate nuo mineralų disbalanso dėl tokių priežasčių, kaip: dažnos treniruotės, stresas, dietos, maistinių medžiagų trūkumas ar prastos mitybos, jūsų kūnas bando kompensuoti mineralinių medžiagų trūkumą, tai dažnai sukelia tokius simptomus, kaip: potraukis maistui, raumenų mėšlungis ir bendras nuovargis.
Mokslininkai Bansal ir kt. (2012) teigia, kad per didelis vieno iš elemento kiekis sutrikdo kitų elementų pusiausvyrą, todėl yra svarbu juos gauti iš natūralių šaltinių, subalansuotus, geriausia naudingoje joninėje formoje. Joninės formos mikroelementai, lengviau įsisavinami ir tikėtina, kad absorbavimo metu mažiau sąveikauja ir trukdo vienas kitam.
Ar tikrai žinome visą tiesą apie mikroelementus?
Toli gražu ne visi mineralai yra vienodi. Bėgant metams kilo įvairių diskusijų, kurie mineralai yra tinkamiausi žmogaus organizmui. (Organiški, neorganiški, molžemio, koloidiniai, suakmenėjusios augalijos, jūros dugno nuosėdinių uolienų, joniniai ir t. t. ) Visos šios diskusijos tik dar labiau glumina žmones. Pagal prigimtį mineralai yra neorganinės, negyvos medžiagos, kurias gali naudoti gyvi organizmai, tačiau ar tikrai? Suakmenėjusi augalija, jūros dugno nuosėdinės uolienos, naftos produktai, akmens anglis ir deimantai, remiantis kai kuriais standartais, taip pat gali būti laikomi organiškomis medžiagomis, tačiau yra neorganiškos/negyvos, nes sudėtyje turi mineralų ir kitų maistinių medžiagų, kurias žmogaus organizmas sunkiai įsisavina. Nors joniniai mineralai, remiantis dauguma standartų, turėtų būti vadinami neorganiniais, jų molekulinė struktūra kitokia. Gamtoje negyvos medžiagos dažniausiai susiskaido arba yra išplaunamos – tai, kas susiformuoja, dažniausiai suyra. O gyvi organizmai priešingai – tobulėja ir auga rinkdami ir absorbuodami visą, kas gera, kad dar labiau pagerintų savo būklę. Nors joniniai mineralai laikomi neorganiniais, anglies neturinčiais elementais, jie priskiriami gyvų organizmų kategorijai. Kai mineralai suskaidomi iki smulkesnių joninių dalelių ir panardinami į vandenį, gaunamas tirpalas, kurį žmogaus organizmas geba absorbuoti. Tirpalo pavidalu mineralai sukelia elektrinius impulsus, kurie palaiko organizmo funkciją. Be to, kai iš šio tirpalo išgarinamas vanduo, joniniai mineralai jungiasi ir sudaro kristalus. Taip jie iš skaidymosi būsenos vėl pereina į formavimąsi.Bet kokios kitos formos mineralai (pvz.: koloidiniai, molžemio, suakmenėjusios augalijos ar jūros dugno nuosėdinių uolienų) yra netirpūs vandenyje ir yra sunkiai absorbuojami. Kai kurios mineralų dalelės gali plūduriuoti vandenyje, tačiau yra per didelės kad būtų įsiurbiamos per pusiau pralaidžias ląstelių sienelių membranas. Šios dalelės negamina energijos ir išgarinus iš tirpalo vandenį nesikristalizuoja, o virsta dumblu, purvu ar dulkėmis. Joninių mineralų pranašumas – akivaizdus. Mineralai yra ne tik jonizuoti, bet itin koncentruoti ir subalansuoti beveik identiškai sveiko žmogaus kraujo plazmai ar limfinei sistemai.
Kaip gaminamas ConcenTrace®?
Iš tikrųjų ConcenTrace® nėra gaminamas, jis yra išgarinamas specialia, patentuoto natūralaus garinimo ConcenFlo™ technologiją, pašalinant 99% natrio. Tai nuostabus, daugiau nei 72* natūraliai susidarančių joninių mikroelementų kompleksas sukurtas pačios Gamtos. Tūkstančius metų kiekviena dygstanti sėkla ir į dangų besistiebiantis medis padėjo išgauti mineralus traukiant juos iš dirvožemio į paviršių, kur jie nesunkiai išplaunami į upes ir upelius kuriais teka į vandenynus ir jūras tokias kaip Didysis druskų ežeras Jutos valstijoje, JAV. Šis ežeras unikalus tuo, jog neturi ištakų ir yra laikomas vidine jūra. Būtent todėl Didysis druskų ežeras yra prisotintas mineralų. kurie kaupėsi čia tūkstančius metų.
Ar produktas saugus?
ConcenTrace® sudėtis yra patikrinta ir patvirtinta kaip atitinkanti produktų be GMO standartus, o tai reiškia, kad atliekami griežta tvarka nustatyti procesai (segregacija, atsekamumas, padedantys išvengti užteršimo) padedantys išvengti genetiškai modifikuotų organizmų (GMO).
Patvirtintas kaip saugus produktas (angl. GRAS – Generally Recognised as Safe)-ConcenTrace® yra grynas ir natūralus, todėl buvo pripažintas saugiu ir tinkamu maistui ir gėrimams. Pagal maisto ir vaistų administracijos (angl. FDA – Food and drug administration) taisykles saugaus produkto statusas suteikiamas po to, kuomet nepriklausomų ekspertų grupė atlieka nuodugnius tyrimus, kad galėtų įvertinti maistinių ingredientų saugumą. Tam, kad gautų saugaus produkto patvirtinimą ConcenTrace produktui kompanija TMR papildų gamintojai išsirinko nepriklausomų ekspertų grupę iš AIBMR Life Sciences Inc. (Puyallup miestas, Vašingtono valstija) korporacijos, dėl jų patirties, žinių ir praktikos saugaus produkto patvirtinimo srityje. Ekspertų grupei priklauso gydytojai ir du daktaro laipsnį turintys toksikologai, kurie bendrai turi 83 metų patirtį toksikologijoje ir yra dirbę vadovais Maisto ir vaistų administracijoje (FDA).
Patvirtintas Halal (tinkamas islamo religijai)-ConcenTrace® produktas buvo sertifikuotas Islamo maisto ir mitybos tarybos Amerikoje (angl. IFANCA).
Kosher (košerinis ženklas)- ConcenTrace® taip pat pripažintas Kalifornijos Rabinų tarybos (angl. RCC – The Rabbinical Council of California) kaip košerinis produktas.
Tinkamas veganams produktas – Amerikos vegetarų asociacija pripažino ConcenTrace® kaip produktą tinkamą veganų mitybai.
*Concentrace sudėtis:
Sudėtis: joninių mineralų kompleksas Concentrace iš Didžiojo Druskų ežero, JAV.
Maistinės medžiagos
|
40 lašų
|
RMV, %*
|
Magnis (iš ConcenTrace®)
|
250 mg
|
66,6 %
|
Chloridas (iš ConcenTrace®)
|
650 mg
|
81 %
|
Natris (iš ConcenTrace®)
|
5 mg
|
**
|
Kalis (iš ConcenTrace®)
|
3 mg
|
0,15 %
|
Spauskite ant nuotraukos žemiau. Pateikta detali mineralų sudėtis:
Vartojimas: suaugusiems pradedant vartoti pirmas 3 dienas gerti po 10 lašų per dieną, toliau kas dieną didinti dozę po 10 lašų kol pasieksite 40 lašų dienos dozę.
Geriausiam įsisavinimui dienos normą paskirtyti dideliame kiekyje vandens (1-2 litrai), kurį išgersite gurkšnodami per dieną.
Vaikams nuo 3 metų vartoti po 1 lašą kiekvienam 2,3 kg kūno svorio. Produktas be jokių priedų, todėl rekomenduojame naudoti kartu su sultimis ar vandeniu, kad nuslopinti specifinį mineralų skonį.
ConcenTrace® mineralų lašais galima praturtinti ir gaminamą maistą.
Šio produkto Jums užteks nuo 96 iki 192 dienų.
Įspėjimai: neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės.
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Nevartokite, jei esate alergiški bet kuriai produkto sudedamajai medžiagai.
Galima nedidelė kristalizacija, bet ji neįtakoja maisto papildo kokybės.
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.
Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.
Atidarius buteliuką nelaikyti šaldytuve.
Gamintojas: Trace Minerals Research, Jungtinės Amerikos Valstijos.
Platintojas: UAB Natura medica, S.Banaičiog.21,LT-47269,Kaunas, Lietuva
Kilmės šalis: JAV.
Partijos Nr.: žr. ant buteliuko
Geriausias iki... (pabaigos): žr. ant ant buteliuko
Dominika – :
Trace Minerals – pirmi mineralai, kur pati fiziškai jaučiu organizme jų poveikį. Tobulai prisideda prie organizmo, kepenų valymo. Svarbiausia, dirbant egzemos klausimu, papildomai nieko vartoti nereikia, nei mineralų, nei vitaminų – visas kompleksas, taip reikalingas sveikai odai, atrandamas viename buteliuke. Ačiū!
Egle – :
Puikiai jaučiuosi vartodama šiuos papildus ir vitaminus, jie patogūs naudoti, puikiai įsisavinami ir jaučiu, kad veikia. Perku sau, šeimai, tėvams ir dovanoms 😊
graimonda – :
Labai geri produktai.