0
Akcija!
kalcis_magnis_cinkas_vitaminas_d

Skystas Kalcis/Magnis/Cinkas + vit.D Puikiai subalansuotas – 473 ML

39.99 29.99

Product Description

Skystas maisto papildas (notifikuotas VMVT Nr. MP-3943/15)
Grynasis kiekis: 473ml
Kaina galioja perkant internetu.
ATIDARIUS LAIKYTI ŠALDYTUVE

Greitos absorbcijos natūralus kompleksas, sudarytas iš sinergiškai suderintų kalcio, magnio, cinko ir vitamino D,  svarbus kaulų, raumenų, širdies bei nervų sistemų veiklai. Skysta forma lemia iki 99% įsisavinimą.

Šiame papilde esančios medžiagos padės:

  • Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą.                                            
  • Vitaminas D, kalcis, fosforas, magnis, cinkas padeda palaikyti normalią kaulų būklę.
  • Fosforas ir magnis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą.
  • Magnis padeda išlaikyti elektro­litų pusiausvyrą.
  • Kalcis, magnis padeda palaikyti raumenų funkciją bei normalią dantų būklę.
  • Cinkas, vit. D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

*Nuo 50eur nemokamas siuntimas. 
Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. 
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Liko 93

Preparato sudėtis papildyta ConcenTrace®, mūsų patentuotų mineralų kompleksu iš 72 natūraliai susidariusių joninių mineralų, kuris, dėl joninių savybių, įsisavina iki 99%. Papildoma nauda yra ta, kad kalcis, magnis ir cinkas organizme atlieka svarbų vaidmenį palaikant normalią energijos apykaitą ir net palaikant DNR sintezę.

Skystos formos maisto papildas suteikia pilną kontrolę patiems nustatyti papildo dienos normą atsižvelgiant į poreikį ar gydytojo rekomendaciją.

Plačiau:

Kalcis reikalingas daugeliui organizmo funkcijų. Jis padeda palaikyti kraujo krešumą, nervų sistemos impulsų perdavimą, normalią raumenų, kaulų ir dantų būklę. Taip pat, kalcis itin svarbus virškinimo fermentų veikloje bei energijos apykaitoje. Trūkstant kalcio gali pasireikšti raumenų mėšlungis, drebėjimas, nemiga ir nervingumas, sąnarių skausmai, dantų ėduonis. 

Magnis padeda palaikyti kaulų, dantų ir raumenų sveikatą. Magnis svarbus nervų sistemos veiklai: jis padeda mažinti pavar­gimo jausmą ir nuovargį, palaikyti normalią psichologinę funkciją. Magnis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą bei išlaikyti elektro­litų pusiausvyrą. Trūkstant magnio pasireiškia raumenų spazmai ir tremoras (drebėjimas), raumenų silpnumas, gali atsirasti nemiga ir nervingumas, aukštas kraujospūdis, nereguliarus širdies plakimas. Magnio pasisavinimui labai svarbūs yra vit. B1, B6, C ir D, taip pat cinkas, kalcis ir fosforas.

Cinkas yra daugiau nei 200 fermentų sudėtinė dalis, DNR ir RNR sudėtinė dalis bei atlieka ypatingai daug funkcijų. Cinkas padeda palaikyti reprodukcinių hormonų gamybą, kaulų būklę bei plaukų, nagų, odos būklę. Cinkas padeda palaikyti organizmo pH balansą, maistinių makro medžiagų apykaitą, normalią baltymų sintezę bei išsaugoti normalų regėjimą. Ypatingai svarbi cinko funkcija: pagalba apsaugant ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Trūkstant cinko gali būti tokie požymiai: blogas kvapo ir skonio jutimas, balti rėželiai daugiau nei ant dviejų nagų, dažni infekciniai susirgimai, randai odoje (strijos), spuogai ir riebi oda, sumažėjęs reproduktyvumas, blyški oda, blogas apetitas. Cinko pasisavinimui svarbūs yra vitaminai A, E ir B6, magnis, kalcis ir fosforas.

Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą, to pasekoje padeda palaikyti normalią kaulų, dantų ir raumenų būklę. Taip pat vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

 

Sudedamosios dalys:  vanduo, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, kvapiosios medžiagos (ananasų, kokosų), kalcio chloridas,   kalcio karbonatas, kalcio gliukonatas, ortofosforo rūgšties kalcio druskos, magnio chloridas, magnio gliukonatas, kvapiosios medžiagos,  ConcenTrace®  mineralų kompleksas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, konservantai kalio sorbatas ir kalio benzoatas, cinko gliukonatas, tirštiklis ksantano derva, holekaciferolis.

Maistinės medžiagos

30 ml

RMV, %*

Vitaminas D3

10 μg 

200 %

Kalcis

1200 mg

150 %

Fosforas

675 mg

96 %

Magnis( taip pat iš ConcenTrace®)

600 mg

160 %

Cinkas

15 mg

150 %

Chloridas  (iš ConcenTrace®)

60  mg

7.5 %

Natris

5 mg

**

ConcenTrace® mineralų kompleksas

435 mg

**

Boras (iš ConcenTrace®)

275 μg

**

%RMV- referencinė maistinė vertė.

Kalcis reikalingas daugeliui organizmo funkcijų. Jis gerina širdies sveikatą, kraujo krešumą, svarbus nervų sistemai, gerina odos būklę, kaulų ir dantų būklę. Mažina kaulų ir raumenų, menstruacijų skausmus, o taip pat palaiko tinkamą rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, mažina tremorą (drebėjimą). Kalcio trūkstant gali pasireikšti raumenų mėšlungis, drebėjimas, nemiga ir nervingumas, sąnarių skausmai, dantų ėduonis. Kalcis geriau pasisavinamas, jei vartojamas kartu su magniu santykiu 3:2 arba jei vartojamas kartu su fosforu santykiu 2:1. Kalciui padeda vitaminas D, boras ir mankšta (fiziniai pratimai). Kalcis yra gerai absorbuojamas, tačiau kalcio citratas yra 2 kartus geriau pasisavinamas nei kalcio karbonatas.

Magnis stiprina kaulus ir dantis, gerina raumenų sveikatą, nes padeda jiems atsipalaiduoti. Magnis svarbus širdies raumens ir nervų sistemos veiklai, o taip pat gaminant energiją. Kaip kofaktorius jis dalyvauja daugelio fermentų veikloje. Trūkstant magnio pasireiškia raumenų spazmai ir tremoras (drebėjimas), raumenų silpnumas, gali atsirasti nemiga ir nervingumas, aukštas kraujospūdis, aritmija (nereguliarus širdies plakimas), vidurių užietėjimas, hyperaktyvumas, depresija, sumišimas, priepuoliai ir konvulsijos, apetito trūkumas, kalcio sanakaupos minkštuose audiniuose, akmenys inkstuose. Magnio pasisavinimui laibai svarbūs yra vit.B1, B6, C ir D, taip pat cinkas, kalcis ir fosforas.

 

Cinkas yra daugiau nei 200 fermentų sudėtinė dalis, DNR ir RNR sudėtinė dalis. Cinkas būtinas augimui, sveikimui, kontroliuoja reprodukcinių hormonų gamybą, padeda efektyviai kovoti su stresu, palaiko embriono smegenų ir nervų sistemos sveiką vystymąsi, dalyvauja dantų ir kaulų formavime, būtinas plaukų vešlumui palaikyti, o taip pat būtinas energijos gamybai. Trūkstant cinko gali būti tokie požymiai: blogas kvapo ir skonio jutimas, balti rėželiai daugiau nei ant dviejų nagų, dažni infekciniai susirgimai, randai odoje (strijos), spuogai ir reibi oda, sumažėjęs reproduktyvumas, blyški oda, polinkis į depresiją, blogas apetitas. Cinko pasisavinimui svarbūs yra vitaminai A, E ir B6, magnis, kalcis ir fosforas.

Vitaminas D padeda turėti stiprius ir sveikus kaulus, kadangi sulaiko juose kalcį. Trūkstant vit. D gali atsirasti sąnarių skausmai ir sustingimas, nugaros skausmai, dantų ėduonis, varginti raumenų mėšlungis, pradeda slinkti plaukai. Labai naudinga būti saulėje, kadangi vit. D gaminamas odoje veikiant ultravioletiniams spinduliams. Vitaminai A,C,ir E apsaugo vitaminą D, todėl jo pasisavinimui svarbu, kad jų netrūktų.

Šis gerai subalansuotas maisto papildas rekomenduojamas nėščioms ir maitinančioms mamytėms. Būtent šiuo periodu labai svarbūs ir dažniausiai jaučiamas šių kalcio- magnio- cinko mineralų trūkumas. Kalcis ir magnis reikalingi esant raumenų mėšlungiui, palaikyti vaisiaus ir mamos kaulų, nervų sistemų sveikatą. Dažniausiai nėštumo metu yra cinko trūkumas, kuris reikalingas vaisiaus smegenų ir nervų sistemos sveikam vystymuisi, o taip pat dalyvauja dantų ir kaulų formavime. Jei nėštumo metu pas jus atsiranda strijų, tai rodo cinko trūkumą. Atsiradus nenugalimam potraukiui tam tikram maistui nėštumo metu dažniausiai reiškia mineralų trūkumą. Dažnai nėštumo periodu atsiranda anemija, kurios gydymui paskiriamos didelės dozės geležies preparatų, kurie dar labiau padidina cinko trūkumą, kuris toks svarbus šiuo periodu yra vaisiui.

Optimali mityba dvigubai svarbesnė po gimdymo, kai jaunoji mamytė turi tinkamai maitintis pati ir maitinti kūdikį. Viena iš galimų pogimdyvinės depresijos priežasčių yra vario perteklius. Jo organizme padaugėja nėštumo metu, o cinko kiekis sumažėja, nes daug cinko reikia vaisiui. Daugelio maitinančių moterų piene cinko kiekis greitai mažėja, nes naujagimis naudoja mamos atsargas. PSO nustatė, kad cinko poreikis maitinant krūtimi yra 25mg per dieną.

Šis unikalus, skystas ir teisinga proporcija subalansuotas makromineralų kompleksas ypatingai tinkantis paauglystės laikotarpiu. Brendimo metu organizmas patiria staigius pokyčius, susijusius su lytiniu vystymusi. Berniukams ir mergaitėms brendimo metu reikia sąlyginai daugiau vit. A, D, ir B6, biotino, cinko, kalcio, magnio ir būtinų riebalinių rūgščių. Iš visų papildų dažniausiai trūksta cinko ir magnio. Cinkas reikalingas abiejų lyčių seksualiniam brendimui, tačiau berniukams jo reikia daugiau. Sąlyginis berniukų atsilikimas augime paauglystės metu greičiausiai yra dėl nepakankamo cinko vartojimo- visas gaunamas cinkas pirmiausiai naudojamas lytiniam brendimui, o ne augimui. Augimo problemos „augimo skausmai“ ir spuogai taip pat yra galimi cinko trūkumo požymiai. Cinko trūkumas sutinkamas tarp vaikų turinčių mokymosi sunkumų.

Šį maisto papildą taip pat rekomenduojame daug sportuojantiems, kurie patiria raumenų mėšlungį, nes dažniausia mėšlungių priežastis yra kalcio ir magnio pusiausvyros sutrikimas. Todėl kalcio –magnio santykis turi būti 2:1.

Skystas kalcio- magnio- cinko +vit. D3 papildas, pripildytas +72 joniais mineralais, gera pagalba sergantiems osteoporoze. Kalcio didelis kiekis ir vit. D užtikrins gerą pasisavinimą, o cinkas padeda gaminti naujo kaulinio audinio ląsteles.

Vartojimas: 1-2 v. šauktšus per dieną (1 matavimo šaukštas pakuotėje(30 ml) atitinka du valgomuosius šaukštus). Rekomeduojame pradėti nuo 1 v. šaukšto, kurį galima paskirstyti keliems kartams per dieną ir maišyti su stikline vandens ar sulčių. Įspėjimai: neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartokite, jei esate alergiški bet kuriai produkto sudedamajai medžiagai. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Atidarius buteliuką laikyti šaldytuve. Gamintojas: Trace Minerals Research, 1996 W. 3300 S., Ogden, Utah 84401, Jungtinės Amerikos Valstijos. Platintojas: UAB Natura medica, S.Banaičiog.21,LT-47269,Kaunas, Lietuva Kilmės šalis: JAV. Partijos Nr.: žr. ant pakuotės Geriausias iki... (pabaigos): žr. ant pakuotės

Užduokite klausimą

Sutinku su privatumo politika

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

 • Akcija!
  NM2-Global Diagnostics Vitatec analizė + tyrimas + terapija + sveikatinimo planas
  200.00 150.00
 • Akcija!
  NM1 – Organizmo tyrimas su sveikatinimo planu
  90.00 70.00
 • Tyrimo Dovanų Kuponas – 150€ vertės
  150.00
 • Tyrimo Dovanų Kuponas – 70€ vertės
  70.00
 • Kepenų detox planas
  0.00
 • Akcija!
  Cinko guminukai 30mg
  29.99 22.50
 • Akcija!
  Joninis Chlorofilas su mėta 59 ml
  39.99 29.99
 • Joninis Varis – 59 ml
  22.99
 • Akcija!
  Vitaminai D3 + K2 125 mcg
  39.99 29.99
 • Neuro-limfinis masažas
  0.00
 • Akcija!
  Gerosios bakterijos – 55 milijardai – N30
  59.99 45.00
 • Akcija!
  „Reds Pak“ – fermentų, probiotikų ir antioksidantų mišinys
  50.00 37.50 Išparduota
 • Akcija!
  “CONCENTRACE” 72+ Joniniai jūros mineralai – 59ml
  24.99 18.75
 • Akcija!
  “CONCENTRACE” 72+ Joniniai jūros mineralai- 118 ML
  39.99 29.99
 • Akcija!
  “CONCENTRACE” 72+ Joniniai jūros mineralai- 237 ML
  59.99 45.00
 • “CONCENTRACE” 72+ Joniniai jūros mineralai – 90 kapsulių
  36.99
 • Akcija!
  “CONCENTRACE” 72+ Joniniai jūros mineralai – 90tab.
  36.99 27.75
 • Akcija!
  Maistinės skaidulos-Žarnyno valymui “Complete Fiber”
  39.99 29.99
 • Akcija!
  Fulvinė rūgštis- žarnynui/rūgštingumui- 59 ML
  39.99 29.99
 • Akcija!
  Medox ® – nutraceutikas antioksidantas N30
  39.99 29.99
 • Concentrace 40,000 Volts – elektrolitai 237ml
  31.00
 • Mišinys prieš treniruotes “Clean Pre-Workout”
  69.99 Išparduota
 • Akcija!
  Concentrace Endure – elektrolitai ištvermei 118ml
  29.99 22.50 Išparduota
 • Akcija!
  Concentrace-Keto elektrolitų lašai – 118ml
  24.99 18.75 Išparduota
 • Raminantis ir šaldantis kremas su magniu ir mėta
  39.99 Išparduota
 • Akcija!
  Stress-X -Nervų sistemai N120
  69.99 52.50
 • Akcija!
  Skystas Vitaminų ir mineralų kompleksas – IMUNINEI SISTEMAI – 887 ML
  69.99 52.50 Išparduota
 • Akcija!
  Elektro Vita Min daily 5 – su Omega rūgštimis – N180
  79.99 60.00
 • Akcija!
  Skystas vitaminas D3 – 5000TV – 473ml.
  34.99 26.25
 • Akcija!
  Skystas Kalcis/Magnis/Cinkas + vit.D Puikiai subalansuotas – 473 ML
  39.99 29.99
 • Mega Magnis – 400mg – 118ml
  29.99
 • Akcija!
  Mišinys po sporto “Clean Post-Workout”
  69.99 52.50
 • Akcija!
  Joninis Jodas 225 mcg – 59 ml
  22.99 17.25 Išparduota
 • Akcija!
  Joninis Cinkas 50mg – imunitetui 59 ml
  22.99 17.25
 • Akcija!
  Liquid Immunity + imuniteto stiprintojas 887ml
  39.99 29.99
 • Akcija!
  Cinkas + Vitaminas C – imunitetui 60 tab.
  26.99 20.25
 • Akcija!
  Joninė geležis 22mg
  22.99 17.25
 • KOFERMENTAS Q10 – širdžiai bei ląstelių energijai -118 ML
  35.00
 • Akcija!
  JONINIS SELENAS – Skydliaukei – 59 ML
  27.99 21.00
 • Akcija!
  Joniniai lašai 99mg (Kalis)
  23.99 17.99
 • Akcija!
  Vitaminas B12 1000mcg – Skystas, iš gamtos 59 ml
  28.99 21.75
 • Akcija!
  Power Pak su vitaminu C – imunitetui ir energijai 30 pak.
  26.99 20.25
 • Akcija!
  Obuolių acto guminukai – prieš valgį
  34.99 26.25
 • CEO’s FAVOURITE Sotus ekologiškas maistas 200g
  2.99 Išparduota
 • PYTHON CODER Sotus ekologiškas maistas 200g
  2.99
 • UNICORN Sotus ekologiškas maistas 200g
  2.99
 • HOCKEY STICK Sotus ekologiškas maistas 200g
  2.99 Išparduota
 • Akcija!
  Stress-X -Nervų sistemai N60
  39.99 29.99 Išparduota
 • Akcija!
  Kramtomas Multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams – N60
  35.99 26.99
 • Akcija!
  Gliukozaminas/Chondroitinas/MSM – sąnariams, sportininkams – 473 ML
  64.99 48.75 Išparduota
 • Gliukozaminas/Chondroitinas/MSM – sąnariams, sportininkams – N120
  59.99 Išparduota
 • Akcija!
  Skysta mineralinė jūros druska – maistui
  18.99 14.25 Išparduota
 • Vienkartinės trijų sluoksnių veido kaukės (50 vnt.)
  4.99
 • Akcija!
  KRAMTOMAS PROBIOTIKAS VAIKAMS – N30
  25.99 19.50
 • Akcija!
  Skystas Multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams – 237 ML
  37.99 28.50
 • FMB – pamaitink smegenis – Vaikams N60
  41.99 Išparduota
 • Akcija!
  Tyras magnio aliejus – 237ml
  18.99 14.25 Išparduota
 • Akcija!
  Magnio kristalai (DRIBSNIAI) voniai – 1,2kg
  29.99 22.50
 • Akcija!
  Bentonito veido kaukė – 454g
  26.99 16.19 Išparduota
 • Magnio losjonas kūnui – 5% magnio
  19.99 Išparduota
 • Magnio gelis kūnui – 10% magnio
  19.99 Išparduota
 • Mineralizuotas Burnos skalavimo skystis – 473 ml
  18.99