0

Naujas požiūris
į ligos prevenciją

DIAGNOSTIKA

Mūsų gyvenimas- nuolatinė energijos kaita. Organizmas sunaudoja energiją šilumai, mąstymui, jutimui, judėjimui, kovai su ligomis, naujų ląstelių gamybai ir kt. Taigi visam tam, ką vadiname paprastu žodžiu – GYVENIMAS.

Žmogaus kūnas yra didelio kiekio ląstelių visuma, kuri auga, dalinasi, vystosi, išsiskiria, regeneruoja ir miršta. Pasidalijimo metu ląstelės nuolat atsinaujina. Per 1s suaugusio žmogaus kūne skyla 25 milijonai ląstelių, o organizmo kraujo ląstelės atsinaujina 100 milijonų per minutę greičiu. Ląstelėms skylant bei vystantis, jų įkrauti branduoliai, sudaryti iš pagrindinės ląstelių sudedamosios dalies- atomų. Branduolių išorėje esantys elektronai nuolat juda dideliu greičiu ir keičiasi vietomis, taip nenutrūkstamai skleisdami elektromagnetines bangas.

Elektromagnetinių bangų signalai, skleidžiami žmogaus organizmo, atspindi specifinę jo būseną. Šie signalai keičiasi, priklausomai nuo žmogaus sveikatos, savijautos ar negalavimų. Nustačius elektromagnetinių bangų signalus galima įvertinti žmogaus organizmo būklę.

Biorezonansinė medicina teigia, jog esminė ligų priežastis yra elektronų sukimosi aplink branduolius pokyčiai, kas sukelia atomų pokyčius, mažų bei didelių biomolekulių, visų ląstelių bei galiausiai visų organų pokyčius. Elektronas yra įkrauta dalelė, pasikeitus jo judėjimui ir sukimosi orbitai, pakinta jų skleidžiamos elektromagnetinės bangos. Pakenktų ląstelių elektromagnetinių bangų signalas yra itin susilpnėjęs. Šie impulsai yra apdorojami kompiuterio ir palyginami su standartiniu biorezonanso spektru, nustatytu pagal prietaiso parametrus. Biorezonansinės vertės pateikiamos kaip teigiamas arba neigiamas rezultatas, kuris indikuoja negalavimo pobūdį bei stiprį.

Hipokratas manė, kad žmogaus kūno struktūra, funkcijos, protas ir dvasia yra nedalomi, o ligos ir negalavimai atsiranda, kai pažeidžiamas kūno vientisumas.

Šis tyrimas suteikia galimybę gauti išsamią informaciją apie organų ir jų sistemų funkciją, sutrikimus ar polinkį jiems ląsteliniame lygyje.

 

Tyrimas yra saugus, nereikalaujantis specialaus pasiruošimo, atliekamas aparatu, kuris atitinka Europos Sąjungos standartus ir turi Europos Sąjungos (CE) sertifikatą.

 

 

Tyrimo kaina

Registracija Kaune ↓

Adresas: Gedimino g. 34, Kaunas
konsultacija ir registracija Tel.nr. +370 6717 1819

 

Registracija Vilniuje ↓

Adresas: Lydos g. 4, Vilnius

konsultacija ir registracija Tel.nr. +370 6717 1819

 

Tyrimo kaina