0

Medox reikalingas VISIEMS! 2016.02.21

Medox sportininkams

Medox stiprina imuninę sistemą ir apsaugo kūną, taigi tinka sportininkams norintiems pasiekti maksimalių rezultatų.

Neretai puikios fizinės formos palaikymas viso sezono metu sportininkams tampa tikru iššūkiu. Medox stiprina imuninę sistemą ir apsaugo kūną.

Rekomenduojama vartoti: 1-2 kapsules per dieną. 

DUK apie Medox sportininkams:

Ar galiu vartoti Medox treniruočių ir varžybų metu?

Taip, galite. Daugybė sportininkų naudoja Medox tiek sunkių treniruočių, tiek varžybų metu. Abu Vasaloppet varžybų Švedijoje 2011-aisiais nugalėtojai besiruošdami joms vartojo Medox. Jie vartodavo 3-6 kapsules per dieną.

Ar Medox gali būti priskirtas prie dopingo preparatų?

Ne, daugybė sportininkų vartoja Medox, tiek treniruočių, tiek varžybų metu. Olimpinio aukso medalininkai taip pat vartojo Medox. Vartojimas: 3-6 kapsulės per dieną.  Daugelis Medox vartotojų profesionalaus lygio varžybose buvo patikrinti dėl dopingo.

Kodėl sportininkai turėtų vartoti Medox?

Varginančios treniruotės ir varžybos silpnina imuninę sistemą. Medox stiprina imuninę sistemą ir padeda sportininkams išlikti sveikiems ir išvengti ligų treniruočių ir varžybų metu.

Kaip sportininkai turėtų vartoti Medox?

Remiantis patirtimi, rekomenduojame vartoti 4-6 kapsules per dieną.

Medox mažiesiems

Medox užtikrins, kad Jūsų vaikas  suvartotų pastovų būtiną antioksidantų kiekį. 

Vaikai ir jaunimas gyvena aktyvų gyvenimą. Gyvenant įtemptu grafiku nelengva užtikrinti, kad Jūsų vaikai valgytų pakankamai vaisių ir daržovių. Medox užtikrins, kad Jūsų vaikas  suvartotų pastovų būtiną antioksidantų kiekį. 

Jeigu vaikui kapsulę sunku nuryti, galima ją atidaryti ir jos turinį sumaišyti su vandeniu ar sultimis. Tačiau saugokitės, kad mišinio nepatektų ant drabužių, dėmes gali būti sunku pašalinti, dėl ryškios preparato  spalvos.
Rekomenduojama vartoti: 1 kapsulė per dieną.

Medox suaugusiems

Net ir gyvenant pagal įtemptą dienotvarkę svarbu stengtis palaikyti sveikatą ir stiprinti imuninę sistemą.

Tyrimai parodė, kad stipraus poveikio antioksidantai, tokie kaip Medox, gali padėti stiprinti sveikatą, mažindami uždegimų riziką ir stiprindami imuninę sistemą.

Vartodami Medox investuojate į savo sveikatą.

Rekomenduojama vartoti: 1-2 kapsules per dieną.

Medox vyresnio amžiaus žmonėms

Vyresnio amžiaus žmonės turėtų vartoti Medox kasdien, dėl sveikatą stiprinančių produkto savybių.

Vyresniame amžiuje daugeliui žmonių pasireiškia vienokių ar kitokių sveikatos sutrikimų. Viena iš priežasčių yra ta, kad vyresniame amžiuje padaugėja lėtinių uždegimų. Lėtiniai uždegimai yra pavojingi, ir šiandien manoma, kad 90% lėtinių ligų, tokių kaip: cukrinis diabetas, aterosklerozė, nutukimas, hipertenzija, Alzheimerio liga, Parkinsono liga, osteoporozė ir vėžys sukelia lėtiniai uždegimai. Todėl svarbu mažinti lėtinių uždegimų riziką.

Senėjimo sustabdyti deja negalime, tačiau galime padaryti kai ką dėl savo sveikatos. Išsamių klinikinių tyrimų duomenimis medox gali sumažinti lėtinių uždegimų riziką.

 

Rekomenduojama vartoti: 1-2 kapsules per dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *