0
Elektro Vita Min daily 5

Elektro Vita Min daily 5 – su Omega rūgštimis – N90

59.99

Product Description

Kaina galioja perkant internetu.
Maisto papildas
Preparatas pasižymintis sinerginiu 5 svarbiausių maistinių medžiagų kategorijų deriniu. Natūralios kilmės maisto papildas.

Sveikata svarbiausia!

 • Vitaminai A, B grupės, C, D, E ir K.
 • 72+ Mineralai.
 • Fermentai.
 • Omega 3- 6- 9 rūgštys. (Išgaunama iš linų sėmenų)
 • Žalieji maisto produktai ir žolelės.
 • 100 % iš natūralios gamtos, 100 % įsisavinimas.

  * Šio produkto Jums užteks 90 dienų.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Liko 48

Kategorija: .

Originalus maistinės kilmės kompleksas, rinkoje esantis jau 25-tus metus! 

 Vitaminai: komplekso sudėtį papildėme 13 būtiniausių vitaminų, tokių kaip A, B grupės vitaminai, C, D, E ir K vitaminai.

 Mineralai: sudėtyje yra 350 mg magnio, bei kiti svarbūs makro-mineralai kaip kalcis ir kalis. Taip pat preparato sudėtis papildyta ConcenTrace®, mūsų patentuotu mineralų kompleksu iš 72 natūraliai susidariusių joninių mikroelementų, kurie padeda palaikyti sveikatą ir optimalų energijos lygį.

 Fermentai: virškinimui būtinų fermentų rinkinys sudarytas iš papaino, amilazės, lipazės, proteazės, celiuliazės ir bromelaino, kad užtikrintų efektyvų virškinimo sistemos darbą skaidant angliavandenius, baltymus ir riebalus.

 Omega rūgštys: omega 3-6-9 riebalų rūgštys gaunamos iš organinių linų sėklų miltelių padeda palaikyti sveiką širdies ir kraujagyslių sistema ir kitas svarbias funkcijas organizme.

 Žalieji maisto produktai ir žolelės: pripažinkime, dauguma iš mūsų nesuvartoja tiek vaisių ir daržovių kiek turėtume. Todėl komplekso sudėtį papildėme stipraus poveikio fito maistinėmis medžiagomis tokiomis kaip liucerna, chlorela, kviečių želmenys, citrusiniai bioflavanoidai ir chlorofilas, nes šios medžiagos yra labai svarbios norint palaikyti gerą savijautą.

Kiek sveiki jūs norite būti? Jeigu jūs norite realizuoti visą savo protinį ir fizinį potecialą, jums būtina gauti 13 vitaminų (A, B gr., C, D, E, K), makro ir mikromineralų, fermentų, omega rūgščių ir antioksidantų. Šis unikalus kompleksas praturtintas +72 joniniais mineralais padės papildyti jūsų dienos maisto racioną.

Vitaminas A reikalingas odai ir gleivinėms, pasižymintis antioksidacinėmis ir imuninės sistemos stiprinančiomis savybėmis. Trūkstant šio vitamino gali atsirasti burnos gleivinės išopėjimai, blogas matymas tamsoje, spuoguota, sausa, šerpetojanti oda, o taip pat galimi dažni peršalimai, infekcijos. Vit. A veikia kartu su cinku, o vit.C ir vit.E padeda išsaugoti vit.A. Todėl geriausia vartoti su maistu kartu su multivitaminais ir antioksidantais.

Vitaminas C stirpina imuninę sistemą ir taip kovoja su infekcija. Jis gamina kolageną, taip stiprindamas kaulus, odą ir sąnarius. Trūkstant vit. C vargina dažni peršalimai, dažnos infekcijos, galimas energijos trūkumas, o taip pat būdinga- jautrios ir kraujuojančios dantenos, lengvai atsirandančios mėlynės, lėtas žaisdų gyjimas. Per didelė dozė vit.C gali sukelti viduriavimą, bet tai nėra intoksikacijos požymis, sumažinus dozę, viduriavimas pasibaigia. Vit.C veikia kartu su bioflavanoidais, nes būtent jie padidina vit. C poveikį. Labai svarbu kartu gauti B grupės vitaminus, kurie veikia energijos gamybos procese. O kartu su vit. E veikia kaip antioksidantas.

Vitaminas D padeda turėti stiprius ir sveikus kaulus, kadangi sulaiko juose kalcį. Trūkstant vit. D gali atsirasti sąnarių skausmai ir sustingimas, nugaros skausmai, dantų ėduonis, varginti raumenų mėšlungis, pradeda slinkti plaukai. Labai naudinga būti saulėje, kadangi vit. D gaminamas odoje veikiant ultravioetiniams spinduliams. Vitaminai A,C,ir E apsaugo vitaminą D, todėl jo pasisavinimui svarbu, kad jų netrūktų.

Vitaminas E yra antioksidantas, kuris saugo ląsteles nuo pakenkimo ir vėžio. Padeda organizmui panaudoti deguonį, apsaugo nuo krešulių, trombozių ir aterosklerozės atsiradimo. Trūkstant vit. E jaučiamas išsekimas po fizinio krūvio, greitai atsirandančios mėlynės ir kraujosrūvos, lėtas žaisdų gijimas, pasireiškia raumenų tonuso silpnumas. Vitamino E pasisavinimui reikalingi vit. C ir selenas.

Vitaminas K kontroliuoja kraujo krešumą. Pakankamą kiekį vit. K gamina saprofitinės žarnyno bakterijos. Trūkstant šio vitamino gali atsirasti kraujavimas. Vit. K trūkumą gali išprovokuoti antibiotikai, o naujagimiams- dirbtinis maitinimas.

Vitaminas B1 būtinas energijos gamybai, smegenų veiklai ir virškinimui, nes padeda organizmui panaudoti baltymus. Trūkstant šio vitamino gali pasireikšti raumenų, akių, kojų skausmai, dirglumas, pablogėja atmintis, o taip pat gali atsirasti skarndžio skausmai, vidurių užkietėjimas, rankų tirpimas, dažnas širdies plakimas. Geriausia vit.B1 vartoti kartu su kitais B grupės vitaminais, o taip pat su magniu ir manganu.

Vitaminas B2 padeda gaminti energiją iš riebalų, angliavandenių ir baltymų. Jis būtinas odos gijimui, palaiko sveiką odą ir gleivinę. O taip pat jis padeda reguliuoti kraujo plazmos rūgštingumą. Šis vitaminas svarbus plaukams, nagams ir akims. Trūkstant vit. B2 gali būti jautrumas ryškiam apšvietimui, jautrus liežuvis, palaipsniui vystosi katarakta, riebus ir silpnas plaukas, o taip pat egzema ir dermatitas, lūžinėjantys nagai, sutrūkinėjusios lūpos. Geriausia vartoti vit. B2 kartu su kitais B grupės vitaminais ir selenu.

Vitaminas B3 (nikotino rūgštis) būtinas energijos gamybai, smegenų veiklai ir odai. Šis vitaminas padeda subalansuoti cukraus kiekį kraujyje, dalyvauja virškinimo ir uždegimo procesuose. Trūkstant vit. B3 pasireiškia energijos trūkumu, galvos skausmai ir migrena, atsiranda nemiga,nerimas ir įtampa, bloga atmintis, padidėja dirglumas, gali būti dantenų kraujavimas ir jautrumas, spuoguotumas, egzema ir dermatitas. Geriausia vartoti komplekse su kitais B grupės vitaminais ir chromu.

Vitaminas B6 būtinas baltymų virškinimui ir naudojimui, smegenų veiklai ir hormonų gamybai. Padeda subalansuoti lytinių hormonų gamybą, natūralus antideprsantas ir šlapimą varantis vitaminas. Padeda kontroliuoti alergines reakcijas. Trūkstant šio vitamino gali būti dirglumas, nervingumas, depresija. Vit. B6 trūkumas didelę įtaką turi rankų tirpimui, raumenų drebėjimui ir mėšlungiui, energijos trūkumui, odos šerpetojimui. Geriausiai pasisavinamas su kitais B grupės vitaminais, o taip pat cinku ir magniu.

Vitaminas B12 reikalingas baltymų sintezei, padeda kraujui pernešti deguonį į ląsteles, todėl būtinas organizmo energijos gamybos procese. Vit. B12 reikalingas DNR sintezei, būtinas nervų sistemai. Šio vitamino trūkumo požymiai: silpni plaukai, egzema arba dermatitas, ypatingas burnos gleivinės jautrumas karščiui ar/ir šalčiui, taip pat gali pasireikšti dirglumas, nerimas ir įtampa, energijos trūkumas, vidurių užkietėjimu, įtempti ir skaudantys raumenys, bei blyški oda. Geriausiai pasisavinamas vit. B12 su kitais B grupės vitaminais ir foline rūgštimi.

Folinė rūgštis būtina smegenų ir nervų vystymuisi ir veiklai, baltymų panaudojimui ir eritrocitų gamybai. Folinės rūgšties trūkumas pasireiškia anemija, egzema, suskirsta lūpos, anksti pražyla plaukai, atsiranda nerimas ir įtampa, energijos trūkumas, blogėja atmintis ir apetitas, galimi skarndžio skausmai, depresija. Geriausiai veikia kartu su B grupės vitaminais, ypač su B12.

Biotinas ypatingai svarbus vaikystėje. Jis padeda organizmui naudoti būtinąsias riebalines rūgštis, dalyvauja odos, plaukų ir nervų medžiagų apykaitoje. Pagrindiniai biotino trūkumo požymiai: sausa oda, silpni ar anksti pražilę plaukai, skausmingi ir jautrūs raumenys, blogas apetitas ir pykinimas, egzema ir dermatitas. Geriausiai veikia kartu su B grupės vitaminais, magniu ir manganu.

Vitaminas B5 (pantoteno rūgštis) dalyvauja energijos gamyboje, kontroliuoja riebalų metabolizmą. Šis vitaminas būtinas smegenims ir nervų sistemai, padeda sintetinti steroidinius (antistresinius) hormonus, palaiko odos ir plaukų sveikatą. Pagrindiniai vit. B5 trūkumo požymiai: raumenų drebėjimas ir mėšlungis, apatija, prasta koncentracija, pėdų deginimas, kulno jautrumas, pykinimas ir vėmimas, nerimas ir įtampa, dantų griežimas. Šis vitaminas geriausiai pasisavinamas su kitais B grupės vitaminais, o taip pat pagerina absorbcija biotinas ir folinė rūgštis.

Šiuome komplekse yra visi mikro ir makro mineralai, kurie užtikrins jūsų gerą savijautą.

Kalcis reikalingas daugeliui organizmo funkcijų. Jis gerina širdies sveikatą, kraujo krešumą, svarbus nervų sistemai, gerina odos būklę, kaulų ir dantų būklę. Mažina kaulų ir raumenų skausmus,menstruacijų skausmus, o taip pat palaiko tinkamą rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, mažina tremorą (drebėjimą). Kalcio trūkstant gali pasireikšti raumenų mėšlungis, drebėjimas, nemiga ir nervingumas, sąnarių skausmai, dantų ėduonis. Kalcis geriau pasisavinamas, jei vartojamas kartu su magniu santykiu 3:2 arba jei vartojamas kartu su fosforu santykiu 2:1. Kalciui padeda vitaminas D, boras ir mankšta (fiziniai pratimai). Kalcis yra gerai absorbuojamas, tačiau kalcio citratas yra 2 kartus geriau pasisavinamas nei kalcio karbonatas.

Geležis būdama hemoglobino sudėtinė dalis, dalyvauja deguonies ir anglies dvideginio „kelionėje“ į ląsteles ir iš jų. Taip pat ji yra įvairių gyvybiškai svarbių fermentų sudėtinė dalis. Pagrindiniai geležies trūkumo požymiai yra anemija: blyški oda, jautrus liežuvis, nuovargis ir apatija, apetito neturėjimas, gali pykinti, jautrumas šalčiui. Geriausiai pasisavinama kartu su vit.C, nes jis didina geležies absorbciją, taip pat vit. E, kalcis, folinė rūgštis, fosforas, skrandžio rūgštis.

Magnis stiprina kaulus ir dantis, gerina raumenų sveikatą, nes padeda jiems atsipalaiduoti. Magnis svarbus širdies raumens ir nervų sistemos veiklai, o taip pat gaminant energiją. Kaip kofaktorius jis dalyvauja daugelio fermentų veikloje. Trūkstant magnio pasireiškia raumenų spazmai ir tremoras (drebėjimas), raumenų silpnumas, gali atsirasti nemiga ir nervingumas, aukštas kraujospūdis, aritmija (nereguliarus širdies plakimas), vidurių užietėjimas, hyperaktyvumas, depresija, sumišimas, priepuoliai ir konvulsijos, apetito trūkumas, kalcio sanakaupos minkštuose audiniuose, akmenys inkstuose. Magnio pasisavinimui laibai svarbūs yra vit.B1, B6, C ir D, taip pat cinkas, kalcis ir fosforas.

Manganas padeda suformuoti sveikus kaulus, kremzles, audinius ir nervus, aktyvuoja daugiau nei 20 fermentų, taip pat ir antioksidantų fermentų sistemą, stabilizuoja cukraus koncentraciją kraujyje, apsaugo DNR ir RNR, būtinas reprodukcijai ir eritrocitų gamybai, sverbus insulino gamybai, mažina ląstelių pakenkimus, reikalingas nervų sistemos veiklai. Esant mangano trūkumui gali būti tokie požymiai: raumenų trūkčiojimas, skausmai visame kūne augimo metu vaikystėje, galvos svaigimas ir pusiausvyros sutrikimas, priepuoliai, konvulsijos, skaudantys keliai, sąnarių skausmai. Mangano pasisavinimui svarbūs cinkas, vitaminai E, B1, C, K. Jo kiekį mažina antibiotikai, perdirbtas maistas.

Molibdenas padeda organizmui išsivalyti nuo baltymų katabolizmo (perdirbimo) produktų. Taip pat stiprina dantis ir padeda sumažinti dantų ėduonies dažnumą, išvalo organizmą nuo laisvųjų radikalų, naftos chemijos produktų ir sulfitų.

Chromas dalyvauja gliukozės tolerancijos faktoriaus struktūroje ir taip subalansuoja cukraus kiekį kraujyje, padeda sumažinti alkį ir norą valgyti saldžiai, pailgina gyvenimo trukmę, saugo DNR ir RNR, būtinas gerai širdies veiklai. Chromo trūkumo požymiai: intensyvus prakaitavimas, šaltas prakaitas, galvos svaigimas ir dirglumas po 6 valandų alkio periodo, dažno valgymo poreikis, šaltos rankos, ilgo miego poreikis, mieguistumas ir suglebimas dienos metu, didelis troškulys, saldumynų poreikis. Chromo pasisavinimui reikalingi vitaminas B3 ir trys amino rūgštys- glicinas, gliutamino rūgštis ir cisteinas- kartu dalyvauja gliukozės tolerancijos faktoriaus sintezėje.

Cinkas yra daugiau nei 200 fermentų sudėtinė dalis, DNR ir RNR sudėtinė dalis. Cinkas būtinas augimui, sveikimui, kontroliuoja reprodukcinių hormonų gamybą, padeda efektyviai kovoti su stresu, palaiko embriono smegenų ir nervų sistemos sveiką vystymąsi, dalyvauja dantų ir kaulų cinko gali būti tokie požymiai: blogas kvapo ir skonio jutimas, balti rėželiai daugiau nei ant dveijų nagų, dažni infekciniai susirgimai, randai odoje (strijos), spuogai ir reibi oda, sumažėjęs reproduktyvumas, blyški oda, polinkis į depresiją, blogas apetitas. Cinko pasisavinimui svarbūs yra vitaminai A, E ir B6, magnis, kalcis ir fosforas.

Selenas yra antioksidantas, padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir karcinogenais, mažina uždegimą, stimuliuoja imuninę sistemą ir kovoja su infekcija, palaiko širdies sveikatą, padeda veikti vit. E, būtinas vyro reprodukcinei sistemos veiklai, o taip pat reikalingas metabolizmo procesams organizme. Seleno trūkumo požymiai: ankstyvas senėjimas, dažnai sutinkami vėžiniai susirgimai šeimoje, katarakta, aukštas kraujospūdis, dažnos infekcijos. Seleno pasisavinimui turi įtakos vit. A,E, ir C.

Šis multivitaminų ir mineralų kompleksas papildytas fermentais, kurie suvirškina ir suardo maisto produktus į smulkesnes daleles. Jeigu jums trūksta vitaminų ir mineralų, tokiu atveju atsiranda ir fermentų trūkumas. Pagrindinės virškinimo fermentų grupės yra: amilazės- virškina angliavandenius, proteazės- virškina baltymus ir lipazės, kurios virškina riebalus. Visi fermentai išgauti iš sušaldytų ir išdžiovintų vaisių ir daržovių. Bromelainas iš ananasų ir papainas iš papajų, kurių fermentai panašūs į pepsiną, galingą baltymus virškinantį fermentą.

Electro- Vita- Min Daily 5 kompleksas pripildytas Lucernos lapais, vyšnių koncentratu, chlorelos dumbliais, kviečių želminemis, mėlynaisiais dumbliais, rusvaisiais dumbliais, citrusinių vaisių bioflavanoidais, erškėtuogės, chlorofilu ir geltonųjų rūgštynių šaknimi. Visa tai yra biologiškai aktyvios medžiagos, kurios vaidina svarbų vaidmenį organizmo biocheminiuose procesuose. Dalis jų veikia kaip antioksidantai, kiti- kaip imuniteto stiprintojai arba kaip hormonų stabilizatoriai.

Bioflavanoidai – antioksidantai, kurie turi sinergistinį veikimą su vit.C, taip stabilizuoja vitaminą C audiniuose; turi bakteriocidinį – panašų į antibiotikų veikimą, dėl kurio veikia prieš infekcijos sukėlėjus. O taip pat turi priešvėžinį veikimą. Bioflavanoidai padeda prie kapiliarų trapumo, kraujuojančių dantenų, venų varikozės, hemarojaus, dažnų mėlynių, žaizdų ir trambozių.

Chlorofilas- tai medžiaga, kuri augalus nudažo žaliai. Daug chlorofilo turintys augalai yra žalios daržovės, jūros dumbliai, kviečių želmenys. Tyrimai parodė, kad chlorofilas gali stimuliuoti raudonųjų kraujo kūnelių gamybą kaulų čiulpuose. Chlorofilas saugo nuo vėžio ir kai kurių radiacijos rūšių, padeda naikinti bakterijas.

Būtinieji riebalai yra labai reikalingi jūsų organizmui. Omega- 3, Omega-6 ir Omega- 9 sumažina riziką širdies ligomis, alergija ir kita. Omega- 3 riebaluose esančios EPR ir DHR konvertuojamos į hormonus panašias medžiagas vadinamas prostaglandinais, kurie būtini smegenų kokybiškai veiklai, geram regėjimui, geriems gabumams, koordinacijai. Omega- 3 padeda mažinti kraujo krešumą ir tirštumą, kontroliuoja kraujo riebalų ir cholesterolio koncentraciją, gerina imuninės sistemos veiklą ir medžiagų apykaitos procesus, mažina uždegimą ir palaiko skysčių pusiausvyrą organizme.

Omega- 6 riebalų gaminami 1tipo prostaglandinai, kurie palaiko skystą kraują ir taip apsaugo nuo trombų susidarymo, išplečia kraujagysles, mažina kraujo spaudimą, padeda palaikyti kūno skysčių balansą, mažina uždegimą ir skausmą, pagerina nervų sistemos ir imuninę veiklą ir gerina insulino veikimą, kuris reguliuoja cukraus kiekį kraujyje.

Geriausias Omega- 3 riebalų šaltinis yra linų sėmenų aliejus, po to seka kanapių ir moliūgų aliejai.

ConcenfloHalalcGMPnaturalAVAakaKosher

Amount per serving %DV
Calories
5
 
Total Carbohydrate
1 g
<1%*
Dietary Fiber
1 g
3%*
Vitamin A (as Retinyl Palmitate, Beta Carotene)
2500 IU
50%
Vitamin C (as Ascorbic acid)
60 mg
100%
Vitamin D3 (as Cholecalciferol)
400 IU
100%
Vitamin E (d-alpha Tocopherol acid succinate)
30 IU
100%
Vitamin K (as Phylloquinone)
80 mcg
100%
Thiamin (as Thiamin HCl)
3 mg
200%
Riboflavin
2.55 mg
150%
Niacin (as Niacin & Niacinamide)
30 mg
150%
Vitamin B6 (as Pyridoxine HCl)
3 mg
150%
Folic Acid
400 mcg
100%
Vitamin B12 (as Cyanocobalamin)
6 mcg
100%
Biotin
600 mcg
200%
Pantothenic Acid (as D-Calcium Pantothenate)
15 mg
150%
Calcium (as Calcium Carbonate)
100 mg
10%
Iron (as Ferrous Fumarate/Amino Acid Chelate)
9 mg
50%
Magnesium (from ConcenTrace®, Mag. Oxide)
350 mg
88%
Zinc (as Zinc Citrate, Zinc Sulfate)
13.5 mg
90%
Selenium (as Selenium Amino acid chelate)
35 mcg
50%
Copper (as Copper Gluconate)
1 mg
50%
Manganese (as Manganese Amino acid chelate)
1 mg
50%
Chromium (as Chromium Polynicotinate)
60 mcg
50%
Chloride (from Potassium Chloride, ConcenTrace®)
800 mg
24%
Sodium (from ConcenTrace®, Sodium Citrate)
2 mg
1%
Potassium (as Potassium Chloride/Citrate)
100 mg
3%
Low-Sodium ConcenTrace®
2.5 g
**
A complex of over 72 naturally occurring ionic trace minerals from the Great Salt Lake. Equivalent to 1/3 tsp. ConcenTrace®.
Herbal Blend & Food Base
200 mg
**
Alfalfa Leaf, Acerola Cherry Concentrate, Chlorella Algae, Wheat Grass, Blue Green Algae, Citrus Bioavonoids Complex (10% Bioavonoids), Kelp, Rose Hips, Chlorophyll, Yellow Dock Root.
Enzyme Complex
350 mg
**
Total standardized enzymes: Papain, Amylase, Lipase, Protease, Cellulase, Bromelain.
Sulfate (from ConcenTrace®, Zinc Sulfate)
100 mg
**
Organic Flax Seed Powder
120 mg
**
Containing Omega 3-6-9 Essential Fatty Acids
Choline (as Bitartrate)
5 mg
**
Inositol (Inositol and Herbs)
5 mg
**
PABA (Para-Aminobenzoic Acid)
10 mg
**
Boron (from Boron Citrate, ConcenTrace®)
2.5 mg
**
*Daily Values (DV) are based on a 2,000 calorie diet.
**Daily Value not established.

 

Šiais laikais mums pastoviai trūksta vitaminų ir mineralų. Nuo 1980 metų vykstantys vitaminų ir mineralų papildų pastovaus vartojimo moksliniai tyrimai parodė, kad tai stiprina imunitetą, didina intelekto koeficientą, mažina apsigimimus, pagerina vaikų vystymąsi, mažina peršalimus, naikina PMS, gerina kaulų tankį, sumažina nuotaikų svyravimus, mažina agresiją, didina energiją, mažina vėžio ir širdies kraujagyslių riziką. Dauguma žmonių jaučiasi gerai ir galvoja, kad dažni peršalimai, galvos skausmai, burnos gleivinės išopėjimai, raumenų skausmai, PMS, energijos stoka- tai normalu. Kad būtų labai gera sveikatos būklė RPN nepakanka. Dr. Emanuel Cheraskin‘as iš Alabamos universiteto atliko labai svarbų tyrimą. 15metų jis tyrinėjo 13500 gyventojų šešiuose skirtinguose JAV regionuose. Kiekvienas dalyvis atsakė į labai išsamią anketą apie sveikatos būklę. Taip pat buvo apžiūrėtas gydytojo, odontologo, okulisto, atlikta daug kraujo tyrimų, širdies veiklos tyrimų ir detali mitybos analizė. Tyrimo tikslas buvo nustatyti, kokie vartojami vitaminų ir mineralų kiekiai atitinka geriausią sveikatos būklę.

Tyrimų rezultatai parodė, kad sveikiausi (mažiausiai klinikinių požymių ir simptomų) buvo tie žmonės, kurie vartojo papildus ir maisto porduktus, turtingus vitaminais ir mineralais. Papildų kiekiai sveikiausių buvo dešimt ir daugiau kartų didesni nei RPN.

Kitas tyrimas, kuriame 96 pagyvenę žmonės gavo didelių dozių multivitaminų ir multimineralų papildą arba placebo. Gaunantys tikrus papildus, turėjo mažiau infekcijų ir stipresnį imunitetą. Jie buvo sveikesni visais požiūriais.

Ištyrus 22000 nėščių moterų, kurių dalis vartojo maisto papildus, paaiškėjo, kad papildus vartojančios pagimdė 75% mažiau vaikų su sklaidos defektais.

Kitoje studijoje 90 moksleivių gavo papildus, placebo arba nieko. Po septynių mėnesių gaunančių papildus grupėje intelekto koeficientas buvo 10% aukštesnis.

Tai tik keletas iš šimtų mokslinių tyrimų, paskelbtų moksliniuose žurnaluose, kurie įrodo, kad vitaminų ir mineralų vartojimas didelėmis dozėmis, daug didesne nei RPN, sumažina infekcijų tikimybę, gerina protinę veiklą, mažina apsigimimų riziką ir riziką susirgti vėžiu ir širdies bei kraujagyslių ligomis.

Šaltiniai: Cheraskin, E., et al. , Establishing a suggested optimum nutrition allowance (SONA)‘, (1994); What is optimum?’, Optimum Nurtition Magazine, vol 7.2, pp. 46-7 (1994)

Milunsky, A. et al.,’Multivitamin/folic acid supplementation in early pregnancy reduces the prevalence of neutral tube defects’, Journal of the American Medical Association, vol 262:20, pp. 2847-52 (1989)

Chandra, R.K., ‘Effect of vitamin and trace-element supplementation on cognitive function in elderly subjects’ , Nutrition, vol 17(9), pp. 709-12 (2001)

Užduokite klausimą

Sutinku su privatumo politika
 • Stress-X -Nervų sistemai N60
  34.99
 • Akcija!
  Skystas Vitaminų ir mineralų kompleksas – IMUNINEI SISTEMAI – 887 ML
  66.99 59.99
 • natūralūs maisto papildai
  Joniniai 72+ mineralai „CONCENTRACE“ – 237 ML
  57.99
 • natūralūs maisto papildai
  Joniniai 72+ mineralai „CONCENTRACE“ – 59 ML
  22.99
 • natūralūs maisto papildai
  Joniniai 72+ mineralai „CONCENTRACE“ – 118 ML
  38.99
 • natūralūs maisto papildai
  Joniniai 72+ mineralai „CONCENTRACE“ – 90tab.
  36.99
 • MEDOX – NUTRACEUTIKAS ANTIOKSIDANTAS N30
  Medox ® 3 vnt. N90
  119.99
 • MEDOX – NUTRACEUTIKAS ANTIOKSIDANTAS N30
  Medox ® – nutraceutikas antioksidantas N30
  39.99
 • natūralūs maisto papildai
  Fulvinė rūgštis – 59 ML
  39.99
 • Gliukozaminas/Chondroitinas/MSM – sąnariams, sportininkams – 473 ML
  63.99
 • Akcija!
  Gliukozaminas/Chondroitinas/MSM – sąnariams, sportininkams – N120
  59.99 55.99
 • Elektro Vita Min daily 5
  Elektro Vita Min daily 5 – su Omega rūgštimis – N90
  59.99
 • natūralūs maisto papildai
  Skystas Kalcis/Magnis/Cinkas + vit.D Puikiai subalansuotas – 437 ML
  37.99
 • Skystas vitaminas D3 – 5000IU – 473ml.
  34.99
 • Joninis Kalis 99mg
  22.99
 • Vitaminas B12 1000mcg – Skystas, iš gamtos
  27.99
 • Joninė geležis 22mg
  21.99
 • JONINIS SELENAS – Skydliaukei – 59 ML
  25.99
 • Naturalūs papildai vaikams
  FMB – pamaitink smegenis – Vaikams N60
  41.99
 • KRAMTOMAS PROBIOTIKAS VAIKAMS – N30
  25.99
 • Skystas multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams
  Skystas Multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams – 237 ML
  37.99
 • Kramtomi multi vitaminai ir mineralai
  Kramtomas Multi vitaminų ir mineralų kompleksas vaikams – N60
  35.99
 • KOFERMENTAS Q10 – širdžiai bei ląstelių energijai -118 ML
  35.00
 • Mineralizuotas Burnos skalavimo skystis – 473 ml
  18.99
 • Ja Yeon Mapping veido kaukė su kolagenu, 1vnt.
  2.00
 • Ja Yeon Mapping veido kaukė su agurkų ekstraktu, 1vnt.
  2.00