0

Kas yra medox®? 2016.01.28

Kas yra medox®?

 

Medox® antocianinai yra svarbūs kraujagyslių sveikatai. Šis unikalus natūralus produktas stiprina imuninę sistemą, padeda plėsti ir minkština venas, mažina cholesterolio kiekį kraujyje – taip saugodamas sveikatą.

Medox® – tai unikalus, patentuotas, klinikiniais tyrimais patvirtintas, profesionalus nutraceutikas. Nutraceutikai apibūdinami kaip: „Bet kokia maistinė medžiaga teikianti medicininę naudą arba gerinanti sveikatos būklę, t. y. naudojama ligų prevencijai ir gydymui“.

Pasitelkus mokslinius tyrimus Bergeno universitete Norvegijoje, produktas Medox® buvo vystomas 16 metų. Norvegijos, ES, Kinijos ir JAV universitetuose ir universitetinėse ligoninėse buvo vykdomi klinikiniai, atsitiktinių imčių, dvigubai akli (angl. double-blind –klinikinis atsitiktinių imčių tyrimas, kai nei tyrėjas, nei tiriamasis nežino, kuriai grupei priklauso tiriamasis), placebu kontroliuojami tyrimai su Medox®, o 2000-aisiais šis produktas buvo pristatytas rinkoje. Taigi Medox® nuo kitų tokios rūšies maisto papildų išsiskiria atliktų tyrimų gausa.

Medox® nėra standartinis uogų ekstraktas. Jis gaminamas pasitelkiant aukštąsias technologijas, patentuotus gamybos procesus, kuriuos sukūrė Biolink Group. Medox® gamybos procesas yra skirtas optimizuoti keletą katecholinės struktūros antocianinų. Manoma, jog šios molekulės turi patį aukščiausią biologinį/medicininį potencialą iš visų antocianinų.

Medox® molekulės yra išgaunamos iš mėlynių ir juodųjų serbentų, uogų, kurios suteikia Medox® unikalią biologinę struktūrą ir poveikį.

Iš uogų į kapsules

Tūkstančius metų žmonės ir gyvūnai valgė mėlynes, kad būtų sveiki. Dešimtmečius trukę moksliniai tyrimai atskleidė sveikatą gerinančias mėlynių savybes, o pavyzdžiui juodieji serbentai turi vandenyje tirpių mažų katecholinės struktūros molekulių vadinamų antocianinais.

Medox®  gamybos pagrindą sukūrė pasaulyje pirmaujantys mokslininkai iš Bergeno universiteto, Novegijoje. Atlikus intensyvius mokslinius tyrimus ir biologinius tyrinėjimus devintame ir dešimtame dešimtmečiuose, kurių metu buvo ištirta tūkstančiai flavanoidų, mokslininkai pateikė išvadą,  kad iš gausybės augalų molekulių, polifenolių šeimos nariai, toliau klasifikuojami kaip antocianinai, buvo vienos iš biologiškai aktyviausių molekulių.

Šioje, maždaug 600 skirtingų antocianinų molekulių turinčioje šeimoje, buvo rasta tik keletas molekulių, turinčių įdomią katecholinę struktūrą, dėl kurios jos klasifikuojamos kaip išskirtinai biologiškai aktyvios molekulės. C3G ir D3G molekulės buvo atrinktos kaip pagrindinės antocianinų molekulės, įeinančios į Medox® kapsulių sudėtį.

Katecholinės struktūros antocianinų molekulės pasižymi keletu stiprių ir svarbių sveikatą stiprinančių bei medicininių savybių. Tačiau viena iš priežasčių, kodėl jos buvo pasirinktos ir buvo ta, kad šios molekulės yra mažos (maždaug 500g/mol) ir gali prasiskverbi pro hematoencefalinį barjerą bei ląstelių sieneles.

1998-ųjų  metų pabaigoje, mokslininkai iš Biolink laboratorijų kartu su Bergeno universiteto mokslininkais įsteigė tolesnių mokslinių tyrimų programą, kad sukurtų stiprų, sveikatą stiprinantį antocianino nutraceutiką, vėliau pavadintą Medox®. Optimizuojant C3G ir D3G molekules, galimybės šiam produktui tapti veiksmingu sveikatą stiprinančiu nutraceutiku buvo didelės.

MEDOX GAMYBA

 

Komercinei, didelės apimties, natūralių antocianinų turinčių nutraceutikų gamybai rinkoje reikalinga rasti didelius kiekius žaliavų.  Gamtoje yra daugybė natūralių antocianinų gavybos šaltinių. Tačiau Medox® gamybai kaip žaliava buvo pasirinkta laukinės mėlynės ir juodieji serbentai, turintys didelį kiekį C3G ir D3G antocianinų.

Nebuvo tokio įrenginio, kuris gamintų tikrai aukštos kokybės, katecholinės struktūros antocianino produktus turinčius 80mg gryno antocianino vienoje kapsulėje. Taigi, mūsų mokslininkai ir inžinieriai  tyrimų laboratorijose turėjo sukurti ir pastatyti visiškai unikalų, patentuotą gamybos įrenginį. Pirmosios Medox® kapsulės rinkoje pasirodė 2000-aisiais metais.

Medox gamyba

Žaliavos Medox gamybai atkeliauja iš Švedijos (mėlynės) ir Naujosios Zelandijos (juodieji serbentai)

Antocianino molekulės atskiriamos nuo uogų mūsų patentuoto  proceso metu

Šio proceso metu taikomos rotavaporizacijos ir pažangios chromatografijos technologijos

Antocianinai yra nuosava uogų imuninė sistema. Šios molekulės yra labai nepatvarios, todėl tik mūsų patentuotų procesų dėka, jos išlieka nepakitusios

Medox gamyboje svarbu tuo pat metu išgauti grynus antocianinus ir atskirti riebalų rūgštis, chlorofilą, dioksinus ir daugelį kitų medžiagų

Gamybos procesui naudojama specializuota gamybos įranga, kurią pasitelkus antocianinų molekulės laikomos gryno azoto aplinkoje, kad būtų pulverizuotos

Viso proceso metu mūsų pačių ir kitų laboratorijų darbuotojai nuolat vykdo griežtą kokybės kontrolę

Medox kapsulės apdorojamos specialiai tam pritaikyta įranga, kad visose kapsulėse būtų vienodas, 80mg antocianinų kiekis

Gamybos procesas vyksta Sandnes mieste, Norvegijoje esančioje gamykloje 24 val. per parą

MEDOX® PALYGINTI SU KITAIS

Medox® apibūdinamas ir klinikiniais tyrimais patvirtintas kaip nutraceutikas, kuris visiškai skiriasi nuo kitų maisto papildų.  

Nuo devinto dešimtmečio pradžios Medox® technologija buvo vystoma Bergeno universiteto mokslininkų įkurtoje mokslinių tyrimų platformoje. Medox® kapsulės gaminamos mūsų pačių sukurtoje patentuotoje, aukštųjų technologijų gamykloje Sandnes mieste, Norvegijoje.

***

Medox®: BioLink Group dukterinė įmonė Medpalett turi savo mokslinių tyrimų laboratorijas ir savo gamyklą, yra atlikusi daugybę mokslinių tyrimų sveikatos medicininės ir organinės chemijos srityse ir bendradarbiauja su pripažintomis tarptautinėmis medicininių mokslinių tyrimų organizacijomis.

Kiti: Įmonės importuojančios ir prekiaujančios masinės gamybos maisto papildais neturi savo tyrimų laboratorijų, mokslinių tyrimų kompetencijos ir neužsiima tarptautine  moksline veikla.

***

Medox®: Biolink Group that has developed, produces and market Medox® in Norway, is a world leader in anthocyanins for human health. Our company has since 1998 delivered anthocyanins and other polyphenols for cancer-, cardiovascular-, general chronic inflammation and many more research projects to more than 600 university hospitals, universities and pharmaceutical research company worldwide (45 different countries and to more than 30 states in USA).

Norvegijoje esanti įmonė Biolink Group, kuri sukūrė, pagamino ir rinkai pateikė Medox®, pirmauja pasaulyje pagal antocianinų, skirtų žmonių sveikatai gamybą. Nuo 1998-ųjų mūsų įmonė tiekė antocianinus ir kitus polifenolius vėžio, širdies ir kraujagyslių, bendro lėtinio uždegimo gydymui ir daugeliui kitų mokslinių tyrimų projektų į daugiau nei 600 universitetinių ligoninių, universitetus ir farmacinių tyrimų įmones visame pasaulyje (45 skirtingose šalyje ir daugiau nei 30 skirtingų JAV valstijų).

Kiti: Importuotais masinės gamybos maisto papildais prekiaujančios įmonės neturi tokių profesinių įgūdžių ar veiklos. 

***

Medox®: Medox® kapsulėse yra labai didelis kiekis aktyvių sveikatą stiprinančių antocianinų.

Kiti: Paprastai maisto papilduose sveikatą stiprinančių medžiagų yra labai mažai, arba nėra visai.

***

Medox®: Medox® efektyvumas buvo įrodytas tarptautiniais medicininiais moksliniais tyrimais.

Kiti: Paprastai maisto papildų efektyvumas nėra tikrinamas tarptautiniais moksliniais tyrimais.

***

Medox®: Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad Medox® antocianinai kraujo plazmoje randami praėjus vos pusvalandžiui po vartojimo, o į šlapimą patenka ne vėliau kaip po 8 valandų.

Kiti: Su maisto papildais neatliekami tyrimai, kurie patikrintų jų įsisavinimą vartojant per burną.

***

Medox®: Mediciniai, klinikiniai tyrimai su Medox® atliekami Norvegijos, ES ir Kinijos Liaudies Respublikos universitetinėse ligoninėse ir universitetuose nuo 2000-ųjų metų.

Kiti: Maisto papildai nėra patikrinti tarptautiniais moksliniais tyrimais.

 

MEDOX – Klinikiniais tyrimais patvirtintas nutraceutikas

Medox® yra visiškai unikalus produktas puikiai pritaikytas veržlioje, naujoje nutraceutikų rinkoje, tarp kitų sveikatą stiprinančių produktų, kurie apibūdami kaip: „Maistinės medžiagos teikiančios medicininę naudą arba gerinančios sveikatos būklę, t. y. naudojamos ligų prevencijai ir gydymui“.

Skirtingai nuo maisto papildų, Medox® buvo ištirtas daugybėje nepriklausomų, viešai paskelbtų klinikinių bandymų, kurie buvo atlikti klinikinėse ligoninėse ir universitetuose Norvegijoje, ES, Kinijos Liaudies Respublikoje, Kanadoje, JAV ir Australijoje. Tik tada produktas buvo pristatytas rinkoje 2000-aisiais metais.

Nuo devintojo dešimtmečio pradžios daugelį metų Bergeno universitete su Medox® buvo atliekami moksliniai tyrimai.

Medox® –  tai antocianinai. Dėl mažo dydžio antocianinų molekulės gali lengvai prasiskverbti per ląstelių membranas ir hematoencefalinį barjerą. Pavyzdžiui, cianidinas-3β-gliukopiranozidas = 484g / mol = 484 / 6X10

Ištirta, kad antocianinai pasižymi stipriomis savybėmis:

  • Suaktyvina genus, baltymus ir hormonus
  • Reguliuoja endokrininę sistemą (didina eNOS, mažina iNOS)
  • Mažina lėtinių uždegimų riziką (NF-ĸB, IFNα, IL-4, —-)
  • Reguliuoja/stiprina imuninę sistemą pasireikšdamas stipriu sinergetiniu poveikiu dėl gliutationo (GSH)
  • Stabdo vėžinių ląstelių augimą/plitimą (Apoptozė, MMP, COX-2, NF-ĸB, VEGF, VEGFR, EGFR, IᵏB PDGFR, p38, p53, TNF-α, CETP, . . )
  • Mažina širdies ir kraujagyslių ligų (Padidina HDL ir mažina LDL balansą ~ 30 %, reguliuodamas CETP)
  • Skatina insulino gamybą, neutralizuoja atsparumą insulinui
  • Stipriai kovoja su virusais
  • Saugo nervų sistemą (pirminiu būdu gydant SH-SY5Y ląsteles su Cy-3G slopina H2O2- sukeltą ROS, +++

Medox® rinkoje pasirodė 2000-aisiais metais. Nuo tada Medox® ir jo antocianinų molekulės tapo klinikinių tyrimų su ląstelėmis ir gyvūnais objektu, o taip pat atsitiktinių imčių, dvigubai aklų bei placebu kontroliuojamų tyrimų dalimi.

Visi bandymai atliekami su Medox® yra nepriklausomi. Bandymai buvo atlikti universitetuose ir universitetinėse ligoninėse Norvegijoje, ES, Kinijos Liaudies Respublikoje, Kanadoje, JAV ir Australijoje ir tik 2000-aisiais metais produktas pasirodė rinkoje.

Skyrius iš profesoriaus Michael C Altman straipsnio CN,RH (AHG), mitybos specialistas, Pietų Oregono Universitetas, Šiaurės Kalifornija

Mėlynių lapai nėra vienintelė naudinga dalis. Mėlynių, juodųjų serbentų, ir kitų uogų pigmentuose, bei kai kurių daržovių odelėse esantys antocianinai  turi gydomąjį poveikį. Bet kuriam sergančiam cukriniu diabetu, rekomenduojame didelės koncentracijos 80mg antocianininų turinčias kapsules (MEDOX Optimal), nes produktas lėtina multisisteminę degeneraciją, susijusią su šia liga.

MEDOX yra antocianinų ekstraktas kapsulėse, išgautas iš laukinių Norvegijoje augančių mėlynių (Vaccinium myrtillus) ir juodųjų serbentų (Ribes nigrum).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *