0
Sale!
ConcenTraceMineral Drops  8oz.
JONINIAI 72+ MINERALAI „CONCENTRACE“

CONCENTRACE MINERAL DROPS – 237 ML

59.99 45.00

Product Description

ConcenTrace joniniai mineralai – tai daugiau nei 72 natūraliai susidarančių jonizuotų mikroelementų kompleksas, išgaunamas pagal ConcenFlo technologiją (patentuotas natūralus garinimas) iš Didžiojo Druskos ežero Jutos valstijoje. Sudėtyje – daugiau nei 72 joniniai mineralai. Dėl joninės mineralų formos patenka tiesiai į organizmo ląsteles. Itin koncentruotas ir subalansuotas beveik identiškai žmogaus kraujo plazmai. Aukščiausios kokybės – saugus ir patikimas.

Sveikata svarbiausia!

  • Be gliutenų ir kitų priemaišų.
  • Sausa liekana natūralūs mineralų kristalai.
  • Atlikti klinikiniai tyrimai, efektyvumo pagrindimui.
  • 100% natūralus maisto papildas.
  • 100% įsisavinamas.

    * Šio produkto Jums užteks nuo 96 iki 192 dienų.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CONCENTRACE MINERAL DROPS – 237 ML”

371 in stock

Category: .

ConcenTrace® Mikroelementų lašai yra visiškai natūralus produktas, pagamintas pagal ConcenFlo™ technologiją, mūsų patentuoto natūralaus garinimo būdu. ConcenTrace® sudėtyje yra daugiau nei 72 natūraliai susidarantys jonizuoti mikroelementai gaunami iš Didžiojo Druskų ežero, pašalinant 99% natrio.

Kaip gaminamas ConcenTrace®?

Iš tikrųjų mes ConcenTrace® negaminame. Tai nuostabus daugiau nei 72 natūraliai susidarančių jonizuotų mikroelementų kompleksas sukurtas pačios motulės Gamtos. Tūkstančius metų kiekviena dygstanti sėkla ir į dangų besistiebiantis medis padėjo išgauti mineralus traukiant juos iš dirvožemio į paviršių, kur jie nesunkiai išplaunami. Tačiau jie niekur nedingsta ir toliau keliauja į upes ir upelius kuriais teka į vandenynus ir jūras tokias kaip Didysis druskų ežeras Jutos valstijoje, JAV. Šis ežeras unikalus tuo, jog neturi ištakų ir yra laikomas vidine jūra. Būtent todėl Didysis druskų ežeras yra prisotintas mineralų. kurie kaupėsi čia tūkstančius metų.

Kodėl „ConcenTrace“ toks galingas?

Suteikia daugiau energijos ir pagerina bendrą savijautą;
Palaiko pH balansą organizme;
Pagerina kraujotaką;
Didina atsparumą ligoms;
Pagerina kaulų, sąnarių ir dantų būklę;
Praturtina organizmą vitaminais. Mineralai padeda įsisavinti vitaminus;
Sumažina įtampą ir stresą, dirglumą;
Padeda normalizuoti žarnyno veiklą;
Geriamo vandens mineralizacijai;

Ar produktas saugus?

Be GMO-ConcenTrace® sudėtis yra patikrinta ir patvirtinta kaip atitinkanti produktų be GMO standartus, o tai reiškia, kad atliekami griežta tvarka nustatyti procesai (segregacija, atsekamumas, padedantys išvengti užteršimo) padedantys išvengti genetiškai modifikuotų organizmų (GMO).

Patvritintas kaip saugus produktas (angl. GRAS – Generally Recognised as Safe)-ConcenTrace® yra grynas ir natūralus, todėl buvo pripažintas saugiu ir tinkamu maistui ir gėrimams. Pagal maisto ir vaistų administracijos (angl. FDA – Food and drug administration) taisykles saugaus produkto statusas suteikiamas po to kuomet nepriklausomų ekspertų grupė atlieka nuodugnius tyrimus, kad galėtų įvertinti maistinių ingredientų saugumą. Tam, kad gautų saugaus produkto patvirtinimą ConcenTrace produktui kompanija TMR papildų gamintojai išsirinko nepriklausomų ekspertų grupę iš AIBMR Life Sciences Inc. (Puyallup miestas, Vašingtono valstija) korporacijos, dėl jų patirties, žinių ir praktikos saugaus produkto patvirtinimo srityje. Ekspertų grupei priklauso gydytojai ir du daktaro laipsnį turintys toksikologai, kurie bendrai turi 83 metų patirtį toksikologijoje ir yra dirbę vadovais Maisto ir vaistų administracijoje (FDA).

Patvirtintas Halal (tinkamas islamo religijai)-ConcenTrace® produktas buvo sertifikuotas Islamo maisto ir mitybos tarybos Amerikoje (angl. IFANCA).
Kosher (košerinis ženklas)- ConcenTrace® taip pat pripažintas Kalifornijos Rabinų tarybos (angl. RCC – The Rabbinical Council of California) kaip košerinis produktas.

Tinkamas veganams produktas – Amerikos vegetarų asociacija pripažino ConcenTrace® kaip produktą tinkamą vegetarų mitybai.

Visiškai natūralus gyvųjų mineralų produktas.

Kaip minėjome ConcenTrace® yra išgaunamas tiesiogiai iš natūralių šaltinių, kurie formavosi tūkstančius metų. Per šiuos metus mineralai skilo ir įgavo pačią natūraliausią savo būseną ir tapo natūraliai įelektrintais, gyvais, biologiškai aktyviais mineralais, kurie tirpsta vandenyje. Be to šio tirpalo koncentracija yra lygiai tokia pati kaip ir sveiko žmogaus organizmo skysčių, be sintetiniu būdu pagamintų priedų ar kenksmingų sunkiųjų metalų.

Jonizuotiems ConcenTrace® mineralams taip pat būdinga savybė palaikyti ir netgi pagerinti pH balansą organizme. Labai svarbu palaikyti organizmo rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, nes rūgšti terpė tampa puikia dirva ligoms veistis. ConcenTrace® yra toks svarbus žmogaus sveikatai, kad šią formulę galite rasti kiekviename iš mūsų kokybiškų produktų. Šis produktas yra puikus būdas papildyti savo kūną visais tinkamam ir efektyviam organizmo darbui reikalingais elementais.

VARTOJIMAS IR PRITAIKYMAS

Kaulams, sąnariams– tyrimų duomenimis, daugelis preparatą vartojusių žmonių pastebėjo žymius rezultatus. Pagerėjo kaulų, sąnarių ir dantų būklė, pasišalino nepageidaujamos kalcio druskų nuosėdos.

Atstatyti distiliuoto vandens mineralizaciją –¼-1/2 arbatinio šaukštelio tirpalo į ~4l vandens, vėl suteiks šviežio pavasarinio vandens skonį.

Elektrolitų pakaitalas – suteikia energijos, gyvybingumo ir gerina bendrą sveikatos būklę subalansuojant mineralus kūno skysčiuose. Tirpūs mineralai yra elektrolitai, kurie žmogaus kūne perneša elektrinius impulsus.

Palaiko pH balansą organizme – pačios svarbiausios maistinės medžiagos padedančios palaikyti rūgščių-šarmų pusiausvyrą organizme yra mineralai įeinantys į ConcenTrace® sudėtį.

Odai ir plaukams – galima vartoti per burną norint pamaitinti iš vidaus, bei kaip natūralios PH atstatymui iš išorės.

Padeda normalizuoti žarnyno veiklą – žarnyno valymui.

Kalcio įsisavinimui – tyrimai rodo, kad kalcį vartojamas su magniu ženkliai pagerina jo įsisavinimą. ConcenTrace® sudėtyje yra daug magnio.

Kraujotakai – Mineralai atlieka svarbų vaidmenį organizme vykstant dekalcifikacijos, antioksidavimo ir valymo funkcijoms. Kiekvienam širdies dūžiui reikalingas magnis. Kalis dalyvauja širdies raumens susitraukimo metu.

Praturtina organizmą vitaminais– Visavertė mityba yra labai svarbi. Vitaminai be mineralų yra NEVEIKSMINGI. Mikroelementai padeda įsisavinti vitaminus.

Sodams ir augalams – remiantis Rodžerso universiteto ir kitais JAV agrokultūros departamento atliktais tyrimais pastebėta , jog Amerikos dirvožemyje yra labai mažai mineralų. Metai iš metų užkietėję sodininkai naudoja ConcenTrace® savo soduose, bei gėlynuose. Taip pat labai naudinga jo tirpalu laistyti ir kambarinius augalus. Išbandykite ir pastebėsite skirtumą ir savo soduose.

Gyvūnams – ar teko pastebėti, kad Jūsų augintinis ėda žolę ar purvą? Tai akivaizdžiai rodo būtinųjų mineralų trūkumą. Patyrę naminių gyvūnėlių augintojai jau kurį laiką vartoja ConcenTrace® įlašindami jo į gyvūno ėdalą ar vandenį.

Sporto rezultatams – daugeliui tyrimo dalyvių papildžius kraują reikalingomis medžiagomis pagerėjo sporto rezultatai, širdies ir kraujagyslių veikla.

Kūno rengybai – atlikus tyrimus su kūno rengybos profesionalais vartojančiais ConcenTrace® paaiškėjo puikūs rezultatai.

Pagerinti gazuotų gėrimų sudėtį – neseniai atlikti tyrimai atskleidė, kad įlašinus kelis lašus tirpalo į stiklinę gazuoto gėrimo subalansuoja jį ir žymiai sumažina kenksmingą karbonatų poveikį.

Organizmo papildymui magniu – tai aukščiausios kokybės, nebrangus, geriausiai pasisavinamas magnio šaltinis rinkoje.

Valgio gaminimui – Kadangi dirvožemyje mineralų kiekis yra nepakankamas, mes tikrai negauname reikiamo mineralų kiekio su maistu. ConcenTrace® prisotina maistą būtinųjų mineralų ir pagerina jo skonį.

Galima minimali produkto kristalizacija, tačiau tai neturi reikšmės jo kokybei.

Vartojimo pasiūlymai

Šis produktas yra visiškai natūralus, itin koncentruotas, be konservantu, skonio stipriklių ar saldiklių ir turi labai stiprų skonį. rekomenduojame jį maišyti su sultimis ar maistu ir dalinti rekomenduojamą paros dozę į porcijas, kad nejustumėte stipraus mineralų skonio. Pradėkite pratintis prie rėžimo vartodami 10 lašų tris dienas iš eilės. Vėliau kasdien didinkite dozę ½ arbatinio šaukštelio (40lašų) kartą ar du dienoje. vaikams nuo 2 iki 3 metų: vartoti 1 lašą 2,2kg kūno svorio. Rekomendacijos galioja įprastai ar mitybai be druskos.

Rekomendacijos mineralų atstatymui vandenyje

Pagerinkite distiliuoto, atvirkštinio osmoso, ar išgryninto vandens skonį. įlašinkite 20-40 lašų į ~4l vandens (2-4 lašai stiklinei). Vandens skonis būna ne ką prastesnis nei brangaus mineralinio vandens, o sudėtis papildoma pilnu, subalansuotu mažo druskingumo mineralų ir mikroelementų spektru. Lašinant 20 lašų į ~4l vandens, 227 g. tirpalo gali atstatyti daugiau nei 700l vandens mineralizaciją.

ConcenfloHalalcGMPnaturalAVAakaKosher

Vartojimas: suaugusiems pradedant vartoti pirmas 3 dienas gerti po 10 lašų vieną kart dienoje, toliau kas dieną didinti dozę po 10 lašų kol pasieksite 40 lašų dienos dozę, kurią galite suvartoti per vieną kartą ar du kartus per dieną. Vaikams nuo 3 metų vartoti po 1 lašą kiekvienam 2,3 kg kūno svorio. Poduktas be jokių priedų, todėl rekomenduojame naudoti kartu su sultimis, kad nuslopnti specifinį mineralų skonį. Įspėjimai: neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartokite, jei esate alergiški bet kuriai produkto sudedamajai medžiagai. Galima nedidelė klistalizacija, bet ji neįtakoja maisto papildo kokybės. Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Atidarius buteliuką laikyti šaldytuve. Gamintojas: Trace Minerals Research, 1996 W. 3300 S., Ogden, Utah 84401, Jungtinės Amerikos Valstijos. Platintojas: MB Natura medica, S.Banaičiog.21,LT-47269,Kaunas, Lietuva Kilmės šalis: JAV. Partijos Nr.: žr. ant buteliuko Geriausias iki... (pabaigos): žr. ant ant buteliuko

Ask a question

Sutinku su privatumo politika

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CONCENTRACE MINERAL DROPS – 237 ML”